הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

מגדלי DA VINCI

מגדלי דה וינצ'י

דה וינצ'י תל אביב, הינו פרויקט מרהיב הכולל שני מגדלים הבולטים בעיצובם המרשים בנוף התל-אביבי, בפינת הרחובות דה וינצ'י וקפלן. בפרויקט 2 מגדלי יוקרה בני 42 קומות כל אחד והם כוללים כ-375 דירות בתמהיל מגוון אשר תוכננו בקפידה על ידי האדריכל אבנר ישר.  
הפרוייקט מציע חווית מגורים מושלמת המשלבת את כל הנוחות שיש למגדל מגורים להציע, כולל בריכה מרחפת בקומת הספא ונוף עוצר נשימה של עיר ללא הפסקה ומאפשרות ליהנות מכל היתרונות שיש לעיר להציע. המתחם יציע בנוסף שטחי מסחר ושני בנייני משרדים בני 8 ו-11 קומות.
במרכז המתחם מחברת "חצר פנימית" אשר תהווה פיאצה רחבה עם פארק אקולוגי מרשים שיתפרש על פני שטח של כ- 2 דונם.

 דה וינצ'י מאפשר לגור ממש בלב העיר בקרבת מרכזי התרבות המובילים- הבימה, שרונה, מוזיאון תל אביב, תיאטרון הקאמרי ובית האופרה. הפרויקט נהנה ממיקום מנצח, בסמוך לרחובות העיר התוססים כמו שדרות רוטשילד ואבן גבירול, ומנגישות יוצאת דופן לצירי התנועה המרכזיים של העיר כמו נתיבי איילון, דרך נמיר, תחנת רכבת השלום ותחנת הרכבת הקלה הצפויה לקום בעתיד.

כל הדירות בפרויקט היוקרה לאונרדו דה וינצ'י נמכרו תוך חודשים ספורים בלבד, להוציא 2 פנטהאוזים בקומה ה- 42 של כל מגדל, בשטח של כ- 400 מ"ר + 150 מ"ר מרפסות, עם בריכות שחיה פרטיות – המוצעות במחיר של 80 מיליון שקל.

 

מגדלי DA VINCI

LIVE THE DREAM IN DA VINCI

GALLERY

מגדלי DA VINCI

LIVE THE DREAM IN DA VINCI

הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

HOMELAND