הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי בדוא"ל ו/או מסרונים מהומלנד בית ממכר נכסים (שבט דן אחזקות ושותפויות בע"מ) או חברות הקבוצה ומסכים לתקנון האתר

  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדלי GINDI SARONA

  ב-2012 החלו עבודות הקמת פארק שרונה בתכנון משרד אדריכלי נוף דן צור ליאור וולף. באותה העת גם החלו עבודות שימור מבנים מסיביות של שרונה, על ידי משרד אדריכלים בר אוריין והאדריכל אמנון בר אור. בשנת 2014 נפתח המתחם מחדש בשם: גני שרונה לקהל הרחב. במבני הטמפלרים יש מגוון מסעדות, חנויות בוטיק ומוזיאונים. לאחר מאבק ממושך מצד ארגוני הירוקים לשמר את בחלק הדרומי של המתחם נמצאים שלושה מגדלי שרונה, פרויקט מגורים שבקומות הקרקע שלו נפתח ביולי 2015 שוק שרונה. מרכז המבקרים של שרונה הוקם במבנה חדש ששוחזר במדויק לפי הדגם של האיטליז המשפחתית שהייתה במושבה. בין שני היקבים הטמפלרים בסוף רחוב דוד אלעזר יש מנהרה תת-קרקעית החצובה בסלע הכורכר ונקראת "מנהרת הטמפלרים".
  החל מהעשור השני של המאה ה-21 פועלים בשרונה מתחם חנויות ושרונה מרקט כמרכזי מסחר ומשרדים. שרונה מרקט הוא שוק בחלק הדרומי של שרונה, שפועל תחת חברת גינדי החזקות וכולל עשרות דוכנים, חנויות, מסעדות, בתי קפה ועוד, מתחת לשלושה מגדלי מגורים. מתחם שרונה הוא מתחם המורכב מכ-30 מבנים לשימור. בכל בניין מאחד עד ארבע חנויות, מסעדות ועוד.

  הפרויקט גינדי שרונה כלול 3 מגדלים בני 31 קומות, מתוכן כ-150 דירות בנות 4 חדרים וכ-150 דירות בנות 5 חדרים, והיתר מיני פנטהאוזים, פנטהאוזים ודופלקסים ובסה"כ 324 הדירות בפרויקט. בנוסף, מתוכננים בפרויקט כ-8,200 מ"ר למשרדים ו-5200 מ"ר למסחר. משרד האדריכלים קיקה בראז, שליווה את גינדי החזקות גם בפרויקטים קודמים, נבחר ללוות גם את פרויקט שרונה. חברת דניה סיבוס היא הקבלן המבצע של מגדלי שרונה המאובזרים במפרט טכני מהודר ומעניקים איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר ובמיקום האטרקטיבי ביותר בלב ליבה של ת"א.

  מגדלי GINDI SARONA

  LIVE THE DREAM IN SARONA

  GALLERY

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי בדוא"ל ו/או מסרונים מהומלנד בית ממכר נכסים (שבט דן אחזקות ושותפויות בע"מ) או חברות הקבוצה ומסכים לתקנון האתר