הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדלי Young TLV

  מגדלי הצעירים (מגדלי ארלוזורוב)

  שער אייקוני חדש זה לצפון תל-אביב ניצב בקצה הצפוני של קומפלקס מבנים חדש לאורך נתיבי איילון הסואנים, דרך בגין ופארק וולובלסקי.

  פרויקט Young ארלוזורוב מורכב משני מגדלים בחתך אליפסה בגובה 40 ו-46 קומות המחוברים בניהם בגשר ייחודי, בעיצוב ארכיטקטוני מדהים, בעל קווים מעוגלים ועתידניים.

  משרד האדריכלים "יסקי מור סיון" ממשרדי האדריכלים המובילים בישראל, תכנן את מגדלי הצעירים – יצירת מופת ארכיטקטונית אורבנית.

  486 יחידות (10% לטובת דיור בר השגה) בנות 2,3,4, ו- 5 חדרים, פנטהאוזים ודירות פאר מיוחדות מרכיבות תמהיל יוצא דופן של פרויקט יוקרה בלב ליבה של ת"א, מול פארק מוריק, עם קרבה לצירי תנועה ראשיים,

  כולל מנהרת תנועה ייעודית מאיילון ישירות לחניון המגדל. לובי גבוה ומפואר, יקדם את הדיירים והעובדים בחמשת קומות המשרדים, מרכז מסחרי ובו מסעדות, בתי קפה, בנקים וחנויות שירותים, יאפשר נוחות מרבית לעסקים במגדל.

  עשר מעליות מהירות ישרתו את הדיירים,שטחי משרדים ומסחר, גן ילדים ובקומת הגג של המשרדים יוקם מרכז ספורט וספא.

  המגדלים הזורמים והדינאמיים הינם תוספת רבת-השראה לתל-אביב.

  מגדלי Young TLV

  LIVE THE DREAM IN YOUNG TLV

  GALLERY

  מגדלי Young TLV

  LIVE THE DREAM IN YOUNG TLV

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם
   קצת על מגדלי הצעירים

   מגדלי הצעירים הם אחת התוספות האחרונות לקו הרקיע החדש של תל אביב. מדובר בצמד מגדלים שנבנים באזור תחנת הרכבת ת"א מרכז על גבול גבעתיים, כחלק משינוי אופי האזור. הם כוללים, לצד כ-500 יחידות דיור, גם שטחים מסחריים, משרדים וגני ילדים. חמש הקומות הראשונות משותפות לשני המגדלים, ובנוסף יש עוד 41 קומות במגדל הגבוה ו-35 במגדל ה"נמוך" (שמתנשא גם כך לגובה של 150 מטר). בניית המגדלים החלה בשנת 2012, וצפויה להסתיים ב-2020. הבקיאות המעמיקה של הומלנד בעולם הנדל"ן התל-אביבי, ובפרט בכל הנוגע לגורדי השחקים היוקרתיים שצצו בה בשנים האחרונות, תסייע לכם לבצע עסקאות משתלמות במיוחד גם במגדלים אלה.

   למה כדאי לנצל את ההזדמנות של מגדלי הצעירים?

   * מגוון דירות – של 2 חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים וגם פנטהאוזים.
   * בריכת שחייה – וכאמור גם גני ילדים וחנויות, מסעדות, סניפי בנקים ממש מתחת לבית, כך שהחיים יהפכו לנוחים במיוחד.
   * לוקיישן מרכזי – המגדלים שוכנים על דרך בגין, במרחק הליכה קצרה לקניון עזריאלי, לתחנת הרכבת ת"א מרכז ומסוף האוטובוסים שצמוד לה, וגם בסמוך לנתיבי איילון – כך שקל מאוד להגיע מהם לכל מקום גם בתל אביב וגם מחוצה לה. בעתיד צפויה לעבור בקרבת מקום גם הרכבת התחתית של גוש דן. על-פי תוכנית בניין העיר, באזור צפוי להיות מוקם מרכז עסקים משמעותי.
   * השקעה חכמה – מחירי הדירות בפרויקט כבר עלו, כך שכדאי להקדים ולממש את ההזדמנות הנדל"נית האטרקטיבית.

   איך לבחור נכון את הנכס הבא שלכם במגדלי הצעירים?

   מגדלי הצעירים הם כאמור התוספת האחרונה לשורה ארוכה של מגדלים שכבר מעטרים את קו הרקיע התל אביבי (מידטאון תל אביב הסמוך, מגדל הגימנסיה, פארק בבלי, מגדלי Yoo בפארק צמרת ועוד). על-מנת לנצל את ההזדמנויות הרבות באופן הנכון ביותר עבורכם, תוכלו להיעזר במומחיות שלנו. הומלנד בית לממכר נכסים נהנית מניסיון של כמעט 30 שנים בתחום, ומציעה שירות קשוב מאוד, זמין לחלוטין ומחויב להצלחה שלכם. בנוסף אנחנו מקפידים על תמחור הוגן ושקיפות מוחלטת, כך שאתנו תוכלו להגיע לנכס המתאים לכם ביותר באמת וללא שום פשרות.

   מגדלי הצעירים למכירה

   הבנייה שלהם החלה ב-2012 ותסתיים ב-2020, במידה רבה הם מייצגים את העתיד של תל אביב, הם חלק ממתחם שעומד להתהוות מול תחנת הרכבת ת"א מרכז ויש בהם כ-500 יחידות דיור – אלו הם מגדלי הצעירים, שנקראים גם מגדלי ארלוזורוב. ניתן למצוא בשני מגדלי הצעירים למכירה דירות בנות 2 חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים ו-5 חדרים, ומי שכבר הקדים וקנה נכס באחד המגדלים כבר נהנה מעליית ערכו. בעזרת המומחיות של הומלנד בית לממכר נכסים תוכלו גם אתם למצוא דירה שעונה באופן מלא לצרכים שלכם ותספק לכם חיים ברמה גבוהה וגם השקעה חכמה בנדל"ן איכותי.

   איך למצוא דירות בפרויקט מגדלי הצעירים למכירה בתנאים טובים במיוחד?

   * היכרות עם המאפיינים הייחודיים של המגדלים – תל אביב התמלאה בשנים האחרונות בכמה וכמה מגדלים מרשימים מאוד. מגדל נווה צדק, מגדלי אסותא, מגדל רמז, שכונת המגדלים שמרכיבה את פארק צמרת ויש עוד כמובן. רק מי שכבר ליווה עסקאות של קניית דירות במגדלים יכול להבטיח לכם, וגם לקיים, הגעה לעסקה מוצלחת באמת מבחינתכם.
   * מחויבות – הומלנד מתנהלת מתוך מחויבות מלאה לאינטרסים המהותיים של כל לקוח ולקוחה, כך שתוכלו לממש את ההזדמנויות הטובות ביותר בתחום הנדל"ן ובפרט בצמד המגדלים שבצפון דרך בגין.
   * התאמה מדויקת – דגש חשוב נוסף ברכישת דירת יוקרה בפרויקט מתקדם כמו המגדלים, שאמורים להוות חלק ממרכז עסקים ראשי שיוקם באזור, הוא התאמה מושלמת להעדפות ולצרכים שלכם.

   קנייה נכונה – עם מקצוענים מנוסים

   קבוצת חג'ג' אמורה להשלים ב-2020 את בניית המגדלים בני 46 ו-40 הקומות, כשמתוכן 5 הקומות התחתונות והמשותפות לשני המגדלים מיועדות למסחר, בילויים, משרדים, בריכה, ספא ועוד. גורמים שונים מציעים במגדלי הצעירים למכירה דירות, כאמור בשלל גדלים. עם היכולות הגבוהות של הומלנד, שכבר הניבו שלל הצלחות מוכחות בעבר, כניסה בקרוב לפרויקט שמרשים היא רק עניין של זמן. השילוב בין הבקיאות המקצועית שלנו לבין הקשב המלא לרצונות שלכם מהווה בסיס לבחירת הדירה המיטבית, זו שמתאימה לכם באופן מושלם.

   מועדון הלקוחות מונה כבר 158,204 לקוחות