הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדל H – INFINITY

  H-Infinity אינפיניטי
  במתחם סמל (“מתחם סומייל”) הכלוא בין הרחובות אבן גבירול במערב, ז’בוטינסקי בצפון, בן סרוק במזרח וארלוזרוב בדרום עתידים לקום לצד “מגדל המאה”, 5 מגדלים נוספים.

  שניים מהם, באיזור הצפוני שייכים למיזם “H Infinity” יהיו מגדלי מגורים שכוללים גם מבנים נמוכים עם חזית לאבן גבירול, ושניים דרומיים עתידיים לקום במסגרת פרוייקט עתידי בדרום המתחם, גם הם מגדלי מגורים עם התייחסות לאבן גבירול. המגדל המזרחי שייך לעיריית ת”א אליו ירוכזו משרדים הפזורים ברחבי העיר.

  העבודות על צמד מגדלי המגורים “H Infinity” החלו לפני כמה חודשים, ולאחרונה פולס וגודר גם שטח המגדל שמיועד לעירייה.
  הפרויקט, אשר ממוקם בקרן הרחובות אבן גבירול וז'בוטינסקי בתל אביב, המשלב מיקום יוצא דופן ואטרקטיבי עם יוקרה בלתי מתפשרת מצד היזמים.
  בפרויקט – מגדל בן 48 הקומות ומבנה מרקמי בן 6 קומות בעל חזית מסחרית לרח' אבן גבירול.
  משרד האדריכלים "משה צור", אשר אחראי לחלק לא מבוטל מהפרויקטים אשר הוקמו בשנים האחרונות, נבחר על ידיי היזמים לאחר הצבת סטנדרט בלתי מתפשר עבור פרויקט שהוגדר על ידם כפרויקט הדגל של החברה.
  המגדל, אשר עתיד להיבנות בשנים הקרובות, תוכנן באופן מדהים לכל גובהו על מנת שדייריו יוכלו ליהנות מהנוף האין סופי של העיר בשילוב עם מראה עוצר נשימה של חופי ימה של תל אביב.
  העיצוב והחומרים אשר נבחרו עבור הפרויקט מהווים עליית מדרגה משמעותית בכל הנוגע למגדלי יוקרה וכל זאת תחת הרצון של היזמים לספק לרוכשים מפרט איכותי ברמה הגבוהה ביותר.
  פארק לרווחת התושבים בשילוב עם בריכת שחייה איכותית ומתקני כושר וספא, יהוו חלק בלתי נפרד מהאטרקציות שמציע הבניין.
  קירות מסך בשילוב אלומיניום מולבן עתיד לשוות למגדל מראה יוקרתי מאין כמותו אשר יקרין למרחקים את נוכחותו המרשימה ועוצמתו של המגדל.

  מגדל H – INFINITY

  LIVE THE DREAM IN H - INFINITY

  GALLERY

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם