הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדל HASHACHAR

  קבוצת תדהר וקבוצת סופרין הציגו את קומפלקס המגורים והעסקים החדש במתחם "גבעתיים סיטי" הכולל את מגדל השחר בן 57 הקומות. המגדל תוכנן בקונספט של עירוב שימושים MIX USE המשלב משרדים, מגורים ומסחר, כמו-כן, שני בנייני בוטיק ומנהרה המחברת את רחוב שפע-טל ורחוב ערבי-נחל.
  מתחם המגורים, העסקים והמסחר החדש של גבעתיים "גבעתיים סיטי", נמצא בהצטלבות הרחובות-ערבי נחל שפע טל (המשך רחוב יגאל אלון), במשולש הערים גבעתיים, תל אביב ורמת גן. המתחם מתפרש על פני שטח של כ-66 דונם, וכולל רצועה של בנייני מגורים, משרדים ושטחי מסחר- קיימים ועתידיים לאורך רחוב ערבי נחל ושפע טל.

  המתחם הינו המשך ישיר של מתחם הבורסה ברמת גן ומתחם תל אביב 2,000 וממוקם אסטרטגית בסמוך לתחנת הרכבת סבידור מרכז, כ- 10 דקות הליכה מתחנת הרכבת הקלה העתידית, ובסמיכות לצירי תנועה מרכזיים- נתיבי איילון, דרך נמיר, וז'בוטינסקי. המתחם מהווה את עתודת הקרקע המשמעותית האחרונה של העיר גבעתיים.
  מגדל השחר מתנשא לגובה של 214 מטרים נחשב לשלישי בגובהו בארץ אחרי מגדל "עזריאלי שרונה" ומגדל "משה אביב". מגדל השחר תוכנן במשותף על-ידי שני משרדי אדריכלים בארץ – ברעלי לויצקי כסיף BLK ואמאב אדריכלים. הפרויקט נבנה על-ידי קבוצת תדהר בניהול הנדסי של סופרין פרויקטים.
  המגדל כולל 110,000 מ"ר בנויים. 55,000 מ"ר ביעוד למגורים הכוללים 149 דירות בנות 2-5 חדרים המתפרשות על פני 14 קומות; 50,000 מ"ר מיועדים למשרדים, מתוכם 32,000 מ"ר נמכרו לקבוצת כלל ביטוח הזכאית ל-20 קומות משרדים וכ-10,500 מ"ר המתפרשים על פני 7 קומות הושכרו לקבוצת IBM ;עוד 2,300 מ"ר ביעוד מסחרי.
  בקבוצת תדהר וסופרין מתארים כי דיירי המגדל ייהנו מחניון ייעודי נפרד עבורם, מעליות פרטיות וישירות לקומות המגורים ולובי עילי נפרד. בקומה ה-38 יוקם SKY LOBBY אשר ישרת את דיירי המגורים בלבד ויכלול מתחם קבלה ואירוח, חדר כושר המשקיפים לכל גוש דן והים ממערב.

  הפרויקט כולו הוקם באמצעות קבוצת רכישה אשר אורגנה על-ידי תדהר וסופרין בשנת 2012, אז נרכשה הקרקע תמורת 190 מיליון שקל מידי חברה הנמנית על קבוצת שטראוס. היקף הפרויקט נאמד בכמיליארד שקל והוא צפוי להתאכלס במהלך החודש.
  לצד מגדל השחר, ארגנו החברות במשותף ובאותו המתחם קבוצת רכישה נוספת המקימה את פרויקט "גבעתיים מערב". פרויקט זה כולל שני בנייני מגורים בסגנון אדריכלי ייחודי, בני 12 קומות כל אחד. בפרויקט 136 דירות בנות 3-5 חדרים ודירות
  הדירה היחידה שנותרה למכירה מהקבוצה היא דירת הפנטהאוז, שהיא הדירה הגבוהה בישראל. מדובר בטריפלקס בקומות 52-54 בשטח כולל של כ-360 מ"ר ובה מרפסות בשטח של כ-170 מ"ר, מעלית פנימית ובריכת זרמים פרטית במפלס הגג. תג המחיר של הפנטהאוז עומד על 19 מיליון שקל. מדובר במחיר נמוך יחסית למחיר השוק, אם כי הדירה נמכרת ברמת מעטפת כך שהרוכש יידרש להשלים את עבודות הגמר בעצמו, מה שיגרום לו להוציא עוד כמה מיליוני שקלים מכיסו.

  מגדל HASHACHAR

  LIVE THE DREAM IN HASHACHAR

  GALLERY

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND