מועדון הלקוחות מונה כבר 153,237 לקוחות

הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

כן, הומלנד זה אנחנו!
ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

מגדל BEIT LESSIN

מגדל בית ליסין Lessin Tower

 

כשנה וחצי לאחר שאחת מעתודות הקרקע הנחשקות בתל אביב, מגרש בו פעל תיאטרון בית ליסין ברחוב ויצמן בתל אביב, נרכשה על ידי קבוצת משקיעים בסכום של כ-237 מיליון שקלים – מתחילים היזמים לשווק את הדירות.  

מגרש בית לסין, הסמוך לכיכר המדינה, נרכש באפריל 2015 על ידי חברת GF נדל"ן, בניהולם של אייל וטל פרידמן, יחד עם קבוצת משקיעים, המחזיקות שווה בשווה בזכויות. בזמנו דובר היה בעסקה מורכבת שכן הבעלות על הקרקע התחלקה בין גורמים רבים ביניהם חברת אזורים, בשליטת הרשי פרידמן, שהחזיקה בעסקת קומבינציה על חלק מהקרקע וחברה נוספת בבעלות שותפים רבים. על רכישת הקרקע התמודדו חברות נדל"ן המובילות בישראל.

היקף ההשקעה הכולל בפרויקט נאמד ב-500 מיליון שקלים ולפי הערכות היזמים, בנייתו תושלם בעוד כשלוש שנים.

קומפלקס בין ליסין בכיכר המדינה מורכב משני מבנים, האחד מגדל יוקרה המיועד למגורים והשני מבנה מסחרי שיפעל בסמוך אליו. המבנה המסחרי, קיים כבר היום, וידוע בשם "בית ליסין" ולאחר שיעבור שיפוץ כללי הוא ימשיך לפעול במתכונתו הנוכחית, קרי נכס מניב שכולל 3 קומות עם תמהיל של משרדים, חנויות, בית קפה ובנקים.

מגדל המגורים, ישתרע על פני שטח של 13,500 מ"ר בנוי ויתנשא לגובה של 26 קומות ויכלול 54 דירות שישווקו במחירים 55-100 אלף שקל למ"ר. מרבית הדירות בגדלים של כ- 150 מ"ר, 180 מ"ר ו-200 מ"ר. אם כי המגדל כולל גם דירות קטנות יותר בשטחים של 80-110 מ"ר כחלק ממתקני הבניין יהנו הדיירים מבריכה, חדר הכושר וספא.

מלאכת האדריכלות והתכנון הופקדה בידיהם של משרד האדריכלים יסקי מור סיוון ומלאכת העיצוב בידי האדריכלים פיצו קדם, סיגל ברנוביץ ואירנה גולדברג.

יסקי-מור-סיוון אדריכלים (MYS) הינו משרד אדריכלים ישראלי בינלאומי. אדריכלות המשרד ורוח מייסדיה ושותפיה משתקפת כמעט בכל צומת בישראל ושורשיה חוזרים עד לימי קום המדינה. במשך השנים תוכננו ובוצעו על-ידי המשרד בארץ וברחבי העולם אלפי פרויקטים.

רחל פללר, שותפה בכירה במשרד יסקי-מור-סיוון הובילה את תכנון מגדל בית ליסין בין עבודותיה הרבות מגוון מגדלי יוקרה כגון מגדלי אקירוב, מגדלי עזריאלי, מגדלי YOO ועוד.

פיצו קדם, הינו אחד מהשמות הבולטים באדריכלות הישראלית ורב אמן עטור פרסים. הוא מצטיין בתרגום השראות מעולם האמנות לשטחים ציבוריים מקוריים ומעוררי מחשבה ובעל קו נקי, מינימליסטי וייחודי. בין עבודותיו פרויקטים רבים ומגוונים החל מווילות יוקרתיות ועד פרויקטים גדולים למגורים ומסחר. לפיצו קדם חברו במלאכת העיצוב האדריכליות המוערכות סיגל ברנוביץ ואירנה גולדברג.

 

+ למען הסר ספק הומלנד – בית ממכר נכסים אינה משווקת את הפרויקט +

מגדל BEIT LESSIN

LIVE THE DREAM IN BEIT LESSIN

GALLERY

מגדל BEIT LESSIN

LIVE THE DREAM IN BEIT LESSIN

מתווספים נכסים חדשים בכל יום

בוא נתחיל את החיפוש

HOMELAND