הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדל MEIER

  מגדל מאייר ברוטשילד – דירות להשכרה ומכירה

  מגדל מאייר ברוטשילד הוא גורד שחקים הנמצא ברחוב אלנבי פינת שדרות רוטשילד 34 בתל אביב, בסמוך למגדל U-בנק. זהו הבניין השני הגבוה בישראל המשמש למגורים בלבד, בגובה של כ-158 מטרים, אחרי מגדל נוה נוף.

  המגדל תוכנן על ידי האדריכל הבינלאומי ריצ'רד מאייר והמגדל נקרא על שמו. פרט למגדל כולל הפרויקט גם שטחים מסחריים הפונים לרחובות אלנבי ויבנה, הכוללים שימור חזית של מבני המשרדים שהיו שם בעבר. בחזית הפונה לרחוב אלנבי 111 הוקם שוק אוכל מקורה, "שוק רוטשילד אלנבי", שהחליף את פסאז' תמר שפעל במקום בעבר. המגדל כולל 37 קומות שנבנו מעל מרכז מסחרי בשטח של 2,900 מטר רבוע. במרתף הבניין נבנה חניון בן שש קומות ובריכת שחייה תיבנה על גג המרכז המסחרי.

  חברת ברגרואין רזידנטיאל הייתה יוזמת הפרויקט ובהמשך הצטרפה כשותפה קבוצת חג'ג'-כהן.

  העבודות לבניית המגדל החלו בשנת 2008 על פי התוכנית המקורית שאישרה בניית 27 קומות. בשלב הראשון פונה המגרש בצומת הרחובות רוטשילד ואלנבי. בספטמבר 2009 נהרס בניין המשרדים הסמוך שבו היה פסאז' תמר, אך חזיתו נשמרה. במקביל נהרס גם בניין המשרדים במגרש הפונה לרחוב יבנה 38. בשנת 2010 אושר שינוי לבניית 32 קומות ו-92 דירות במגדל, ובמאי 2011 התקבל האישור להגבהת המגדל ל-158 מטרים עם 121 דירות ב-37 קומות. לקראת סוף שנת 2010 הסתיימו עבודות הדיפון והחפירה וחברת א. דורי נבחרה לקבלן הביצוע של המגדל. במחצית הראשונה של שנת 2011 הייתה עבודת בניית החניונים התת-קרקעיים בעיצומה.

  באוקטובר 2011 פורסם כי במגדל נמכרה לאיש עסקים יהודי אוקראיני הדירה היקרה ביותר בישראל תמורת 200 מיליון ש"ח . הדירה הנמצאת בשלוש הקומות העליונות ושטחה כ-2,200 מטר רבוע. היא תוצאת איחוד דירת דופלקס עם הקומה שמתחתיה. בדירה מתוכננת להיבנות בריכת שחיה ומעלית פרטית בין שלוש הקומות.

  בקומת הקרקע של המגדל נפתח בינואר 2017 מתחם מסעדות גדול בשם "שוק רוטשילד אלנבי." המתחם נסגר בתחילת 2018.

  מגדל MEIER

  LIVE THE DREAM IN MEIER

  GALLERY

  מגדל MEIER

  LIVE THE DREAM IN MEIER

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם