הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי בדוא"ל ו/או מסרונים מהומלנד בית ממכר נכסים (שבט דן אחזקות ושותפויות בע"מ) או חברות הקבוצה ומסכים לתקנון האתר

  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדל ROTHSCHILD 1

  פרויקט שדרות רוטשילד 1 הוא מגדל מגורים בן 120.3 מטרים ובו 32 קומות, הממוקם בנקודה בה מגיעות שדרות רוטשילד אל שכונת נווה צדק בתל אביב. המגדל נחשב למגדל היקר ביותר בתל אביב ואחד מהיקרים בישראל. בשנת 2008 היה מחירה הממוצע של דירה בפרויקט כ-15 מיליון ש"ח. יזמית הפרויקט, קבוצת חבס, מכרה את הפרויקט (כולל בניין המשרדים) בכ-793 מיליון ש"ח.
  המגרש עליו נבנה פרויקט רוטשילד 1 היה בשנותיה הראשונות של תל אביב כחלק מאחוזת בית, בצמוד לרחוב הרצל. הוא שימש כתחנה המרכזית הראשונה של העיר. הקרקע נרכשה בשני שלבים בשנים 2002-2003 תמורת סכום המוערך ב-32 מיליון דולר, והתוכניות שונו מספר פעמים כדי להקטין את מספר הדירות.
  בניית המגדל החלה בחודש נובמבר 2006 והסתיימה ב-2011. באותה שנה הוצב בחזית המגדל פסיפס תולדות תל אביב, מעשה ידי האמן נחום גוטמן, אשר שכן קודם לכן בחזית בית העיר תל אביב-יפו ברחוב ביאליק בעיר.
  הפרויקט כולל מגדל מגורים המתנשא לגובה של 32 קומות (120.3 מ') על שטח של כ-2 דונם, ובמגדל 37 דירות ששטחן הממוצע עולה על 400 מ"ר. בנוסף, כולל הפרויקט מבנה המשתרע על שטח של כ-3,000 מ"ר לצורכי מסחר ומשרדים השוכן בצמוד למגדל המגורים אך הוא נפרד ממנו. הבניין מחופה קירות מסך לכל גובהו המאפשרים נוף לים ולנווה צדק מכל דירה.
  אדריכל הפרויקט הוא אבנר ישר ועיצוב הפנים הכולל לובי בגובה של 12 מטרים ובריכת שחייה המשולבת בגינת הגג. למגדל 5.5 קומות חנייה תת-קרקעית המשמשות את דיירי המגדל, קומת קרקע המשלבת שטחי מסחר מצד רחוב אחד העם ולובי כניסה למגדל המגורים משדרות רוטשילד. מעל לקומת המסחר שוכנות שלוש קומות משרדים ומעליהם קומה טכנית וקומת בריכה וחדר כושר, 23 קומות מגורים ושלוש קומות גג.

  מגדל ROTHSCHILD 1

  LIVE THE DREAM IN ROTHSCHILD 1

  GALLERY

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי בדוא"ל ו/או מסרונים מהומלנד בית ממכר נכסים (שבט דן אחזקות ושותפויות בע"מ) או חברות הקבוצה ומסכים לתקנון האתר