הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי בדוא"ל ו/או מסרונים מהומלנד בית ממכר נכסים (שבט דן אחזקות ושותפויות בע"מ) או חברות הקבוצה ומסכים לתקנון האתר

  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מתחם אחד העם חיפה

  אחד העם 6-8 חיפה

  בפרויקט מתחם מגורים מעל בתי קפה קטנים, ספרייה, בית לשימור וחממה טכנולוגית צעירה.
  אין ספק שהפרויקט יקסום לקהלים צעירים המחפשים ליהנות מחיי העיר ולבעלי מקצועות חופשיים
  המחפשים אורח חיים אורבאני ומבקשים לגור קרוב למרכז הדר הכרמל.

  אחד העם הינו רחוב קסום שכאילו נלקח ישירות מסיפור של עגנון או טשרניחובסקי.
  רחוב קטן המחבר בין הטכניון הישן, הריאלי והמדע-טק מצד אחד, לרחוב הנביאים מצידו השני.
  הרחוב מתהדר בשילוב ארכיטקטוני נדיר של בתי באוהאוס ובתי אבן ישנים. צמד הארכיטקטים-
  גידי בר אוריין וגבי שורץ מפיחים את חזונם העיצובי עם פרויקט יפיפה המשתלב באורגניות במארג השכונתי.

  בפרויקט

  24 קומות מעל מסחר
  158 דירות דירות בגדלים שונים, 38 סדנאות לאמנים מעל לקומת מסחר, וכמובן היהלום שבכתר ולמרגלות המתחם שחזור נדיר של בית בירקנהיים
  הבנייה הסתיימה מוקדם מהצפוי וב2020 אוכלס המתחם.
  דירות עם חניה תת קרקעית ונוף לים החל מ890,000 שקלים.
   

  יתרונות פרויקט אחד העם חיפה

  מוקם בשכונת הדר המתפתחת, הזדמנות השקעה
  בתכנון משרד האדריכלים של גידי בר אוריין
  פרויקט יזמי משותף של יוסף סיונוב, שבט יהודה (מקבוצת יוסף ואחיו) – שגראווי ליבוביץ יזום ובניה

   

  דבר האדריכל
  שכונת הדר הכרמל מעוז הבורגנות החיפאית העובדת של שנות השישים היווה עבורנו השראה לתכנון פרויקט אחד העם. הפרויקט דוגם 3 מקטעים שכונתיים של שכונות בהדר הכרמל ומשכפל אותן אנכית לאורך 25 קומותיו. הטיפולוגיה המתקבלת היא אוסף רבגוני של בתים…דירות… המוערמים לכלל הביטאט אנכי בו לכל דייר ביטוי אישי יחודי… מגדל שהוא גם אישי וגם קהילתי. גישה זו של הפרויקט קוראת תיגר על טיפוסי המגדלים המקובלים העוסקים בעיקר בבחינת פרופורציות חומריות וביטוי כוחני לאוביקט האדריכלי. מגדל אחד העם הוא מגדל אחר – מגדל שהוא למעשה שדה של מגורים ובכך הוא מבטא ערכים של חברה קהילה וסביבה – ועל כך גאוותנו.

  פרופסור גבי שורץ ובר אוריין אדריכלים

  לראשונה בהדר הכרמל נבנה מתחם מגורים מודרני בתכנון אדריכלי מרהיב של פרופ׳ גבי שוורץ ובר אוריין אדריכלים.

  מתחם פונקציונלי וחכם המותאם לאורח החיים המהיר של האנשים הצעירים בחיפה.

  אחד העם הינו רחוב קסום שכאילו נלקח ישירות מסיפור של עגנון או טשרניחובסקי. רחוב קטן המחבר בין הטכניון הישן, הריאלי והמדע-טק מצד אחד, לרחוב הנביאים מצידו השני. הרחוב מתהדר בשילוב ארכיטקטוני נדיר של בתי באוהאוס ובתי אבן ישנים. צמד הארכיטקטים גידי בר אוריין וגבי שורץ מפיחים את חזונם העיצובי עם פרויקט יפיפה המשתלב באורגניות במארג השכונתי.

  בפרויקט מתחם מגורים מעל בתי קפה קטנים, ספרייה, בית לשימור וחממה טכנולוגית צעירה. אין ספק שהפרויקט יקסום לקהלים צעירים המחפשים ליהנות מחיי העיר ולבעלי מקצועות חופשיים שמחפשים אורח חיים אורבני ומבקשים לגור קרוב למרכז הדר הכרמל.

  דירות 2/3 חד' עם נוף לים ולכרמל בפרויקט יזמי עם ערבות חוק מכר וליווי של בנק הפועלים החל מ- 890,000 ₪

  פרויקט אחד העם חיפה

  במשך כ-20 שנה שכן במרכז שכונת הדר בחיפה בור עצום מימדים, אחרי שפרויקט נדל"ן שאפתני נקלע לקשיים ולא מומש – אבל בשנת 2017 החלה בנייתו של אחד העם על ידי יוסף ואחיו וחברת שגראווי ליבוביץ, מתחם ייחודי שצפוי להמשיך את תנופת הפיתוח של השכונה ולהוסיף לה גם אוכלוסייה צעירה וגם אפשרויות בילוי ותעסוקה חדשות. אחד העם הוא למעשה המגדל הראשון שנבנה בהדר הכרמל, ועל כן הוא מעורר גם סקרנות וגם עניין רב, כשכבר במועד השקתו נחטפו כ-100 דירות מתוך ה-158 שהוא כולל. עם הומלנד, בית לממכר נכסים שהוקם בתל אביב ובעשור האחרון צבר ניסיון רב גם בחיפה, גם אתם תוכלו לרכוש נכס שמותאם באופן מושלם לצרכים שלכם וליהנות משלל היתרונות של פרויקט אחד העם חיפה.

  למה כדאי לרכוש נכס בתוך פרויקט אחד העם חיפה?

  * דירות במפרט גבוה מאוד – עיצוב פנים מודרני, אבזור מרשים, חנייה תת קרקעית ועוד.

  * אוכלוסייה איכותית – המגדל הייחודי כבר מושך אליו צעירים מחיפה, הסביבה וגם מקומות רחוקים יותר. גם שכונת הדר הכרמל בכללותה חידשה פניה בשנים האחרונות כך שחיי הקהילה יתרמו גם הם לנחת מהדירה.

  * מתחם מגוון – הפרויקט כולל לצד המגדל בן 24 הקומות גם וילה משומרת, בתי קפה, חממה לסטארט-אפים, כיכר ססגונית וחללי תצוגה ועבודה לאמנים ולמעצבים ועוד.

  * שלל גדלים – במגדל אחד העם ניתן למצוא דירות 2 חדרים, 3 חדרים ו-4 חדרים, כך שכל אחד וכל אחת יכולים למצוא דירה שמתאימה בדיוק לצרכים שלהם בהווה וגם בעתיד.

  * מחיר אטרקטיבי – חיפה נהנית מתנופת פיתוח משמעותית, אולם רמת המחירים בה עדיין נמוכה בהשוואה לתל אביב, ובפרט כשמדובר על פרויקט יוקרה חדשני – כך שמדובר בהזדמנות נדל"נית שעשויה להיות מתגמלת מאוד.

  ייעוץ מקצועי וליווי צמוד בפרויקט אחד העם חיפה

  על-מנת להשלים בהצלחה מרבית עסקת נדל"ן, דוגמת רכישת דירה בפרויקט אחד העם חיפה, נדרשת תשומת  לב לשורה ארוכה של פרטים – כמו גם ניסיון רלוונטי רחב היקף. היכולות המקצועיות הגבוהות של הומלנד יסייעו לכם לבחור נכון את הנכס האופטימלי עבורכם, בפרק זמן קצר וללא טרחה מיותרת. השירות שלנו מתאפיין במחויבות גבוהה ובשקיפות מוחלטת, כך שאתם יכולים לתת בנו אמון מלא.

  בית בירקנהיים

  בית בירקנהיים נבנה בשנת 1923 כחלק משכונה יהודית חדשה בחיפה המתפתחת. הארכיטקטורה האקלקטית המאפיינת את הבית משקפת את חיפה בתקופת המנדט הבריטי ואת ההתיישבות היהודית באזור. השחזור המדויק מצליח לייחד את המבנה כנדבך היסטורי בסיפורה של העיר להבליט את יופיו לצד האדריכלות המודרנית. הבית הינו חלק אינטגרלי ממתחם אחד העם ומשמש כחוליה המקשרת בין ההיסטוריה המפוארת של השכונה ובין העתיד הצפוי לה.

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   אני מאשר/ת קבלת דיוור ומידע פרסומי בדוא"ל ו/או מסרונים מהומלנד בית ממכר נכסים (שבט דן אחזקות ושותפויות בע"מ) או חברות הקבוצה ומסכים לתקנון האתר

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל