מה מציע מגדל מידטאון Midtown Tel Aviv?

מגדל מידטאון הינו קומפלקס אורבני חדשני הכולל מגורים, משרדים ומסחר התוכנן ע"י משרד האדריכלים משה צור. המתחם נבנה בסמוך למגדלי עזריאלי ונתיבי איילון על שטחה של מחלבת תנובה ההיסטורית, ברחוב דרך מנחם בגין 144, בו קמו שני מגדלים האחד למגורים ואחד למשרדים כשביניהם מתחם מסחר, תחנת הרכבת הקלה, אולם ספורט, גני ילדים ושטחים ציבוריים. מגדל מידטאון מתנשא לגובה של 183 מטר וכולל 50 קומות בהן 338 דירות. ב-MIDTOWN תמהיל דירות רחב של דירות 3-5 חדרים, עד הקומה ה-36 קומה טיפוסית מתחלקת ל-9 יח"ד בנות 3 חדרים, החל מהקומה ה-37 בקומה טיפוסית 5 יח"ד של דירות 4-5 חדרים. מגדל המגורים הכולל שלל מתקנים לרווחת הדיירים לרבות שמירה 24/7, בריכת שחייה, חניות אורחים וכו'.

מאפיינים בולטים

מגדלי מידטאון תוכננו על ידי משרדו של האדריכל משה צור. הם כוללים מגדל משרדים בגובה 197 מטר בן חמישים קומות, בשטח כולל של כ-75 אלף מטר רבוע. עיצובו של המגדל הוא כשתי תיבות המונחות זו על גבי זו בהיסט קל. התיבה התחתונה מתנשאת לגובה 32 קומות ושאר קומות המגדל מוסטות בסיבוב קל. שטח כל קומה כ-1,660 מטר רבוע. מגדל המגורים הסמוך מתנשא לגובה של 183 מטר וכולל 50 קומות בהן 338 דירות. זהו מגדל המגורים הגבוה בישראל. את מגדל המגורים ישרתו שש מעליות ובריכת שחייה. המגדל כולל 34 דירות בשכירות מוזלת, בבעלות עיריית תל אביב-יפו ובניהול חברת השיכון העירונית עזרה ובצרון.

במתחם MIDTOWN נבנה מרכז מסחרי בשטח של כ-19 אלף מטר רבוע. חלק מהמרכז ישתרע במפלס המרתף ויקושר לתחנת שאול המלך בקו האדום של הרכבת הקלה. במפלס הקרקע תיבנה כיכר עירונית המשותפת גם לשני המגדלים הצפויים להיבנות על מגרש שירותי בריאות כללית הסמוך. בכיכר נבנו מבנים מסחריים בני שתיים עד שלוש קומות. במתחם נבנו על ידי היזמים גם שירותים עירוניים, כדוגמת גני ילדים ואולם ספורט עם 480 מושבים, ממזרח למגדל המשרדים, כמטלה ציבורית על פי דרישת עיריית תל אביב-יפו. אולם הספורט נבנה לשימוש רב-תכליתי לכדורסל, כדוריד, התעמלות, ועוד.לקבוצות בליגות נמוכות וכמתקן אימונים.

מדרום למתחם צפוי להיסלל כביש גישה חדש, ובעתיד צפוי להיבנות גשר חדש מעל נתיבי איילון שיקשר את רחוב עמק ברכה אל המתחם מכיוון מזרח. בכיוון מערב צפוי להיבנות גשר להולכי רגל. סך שטח המשרדים, המגורים והמסחר הנבנים בפרויקט עומד על כ-125 אלף מטר רבוע. במתחם נבנו חמש קומות חניון בשטח של כ-82 אלף מטר רבוע. עלות הפרויקט עומדת על כ-2.6 מיליארד ש"ח.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  מגדלי מידטאון תל אביב

  מידטאון תל אביב הוא אחד הפרויקטים החדשניים שהוקמו בעיר שבאופן כללי לא מפסיקה להתחדש ולהוביל. הייחוד המרכזי בפרויקט – שהוקם על שטח שבעבר שכנה בו מחלבת תנובה, בדרך בגין – הוא עירוב השימושים: גם מגורים, גם משרדים, גם מסחר, גם מבני ציבור וגם כיכר עירונית ליצירת חיי קהילה. מכירת, השכרת או קניית נכס באחד משני המגדלים המסוגננים היא עסקה מורכבת מטבעה, ולכן כדאי להיעזר לצורך השלמתה בתנאים האופטימליים מבחינתכם בידע הייחודי ורחב ההיקף של הומלנד, בית לממכר נכסים שהוקם ב-1992 וצמח ביחד עם קו הרקיע של תל אביב.

  מה כולל פרויקט מידטאון תל אביב?

  • מגורים – מגדל המגורים במידטאון TLV כולל 50 קומות ובסך הכול 338 דירות. הגובה שלו, 183 מ', מציב אותו במקום הראשון מבחינת גובה מבני המגורים בארץ.
  • משרדים – גם מגדל המשרדים מתנשא לגובה מרשים, של 197 מ', ולמעשה זהו הבניין השלישי בגובהו בישראל. השטח הכולל של 50 הקומות הוא 75,000 מ"ר, והמראה של מגדל זה – מעין שתי תיבות שמונחות האחת על השנייה עם היסט קל – מושך אליו תשומת לב רבה. האדריכל המוערך משה צור תכנן את שני המגדלים. אדריכל זה הוא שאחראי על גורדי שחקים מרשימים אחרים כגון ארלוזורוב 17, רוטשילד 22, מגדל רמז ועוד.
  • בריכת שחייה – מגדל המגורים כולל גם בריכת שחייה.
  • מסחר – שטח של כ-19,000 מ"ר מיועד לשימוש מסחרי. המרכז מתוכנן ככפר קניות עם מבנים בני 2-3 קומות וביניהם סמטאות וגם כיכר עירונית פתוחה. הכפר יחובר לרכבת הקלה במפלס המרתף שלו.
  • מבני ציבור – אולם ספורט ובו 480 מושבים, גני ילדים ועוד.

  מידטאון תל אביב - הבית הבא שלכם

  שילוב השימושים הופך את מידטאון תל אביב לא רק לפרויקט שמבשר את העתיד של העיר אלא גם לפנינה נדל"נית מבוקשת מאוד בהווה. על-מנת להגיע לעסקה הטובה ביותר מבחינתכם, בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי, אנחנו נעמיד לרשותכם את הניסיון העשיר שלנו, את הידע הרב שצברנו ואת המחויבות המלאה להצלחתכם – כך שגם אתם תיהנו מכל היתרונות של מידטאון TLV.

  דירות להשכרה מידטאון

  פרויקט מידטאון תל אביב כולל שני מגדלים, האחד למשרדים והשני למגורים, שניהם מהגבוהים ביותר בארץ, מבני ציבור ובהם גני ילדים וכן כפר מסחר שגם יחובר לרכבת התחתית של תל אביב כשזו תתחיל לפעול. המיקום – דרך בגין, בסמוך לתחנת הרכבת ת"א מרכז, עזריאלי, נתיבי איילון ומרכז העיר – ושילוב השימושים מבטיחים חיים נוחים מאוד למי שחי במגדל המגורים בן 50 הקומות. סיבה נוספת לאטרקטיביות היא המפרט המרשים של הדירות, וגם הבידוד המושלם, מבחינה אקוסטית ותרמית, מוביל לכך שעבור מי שמחפש מגדל יוקרה ובו דירות להשכרה מידטאון הוא אופציה נחשקת. מאחר שמדובר בעסקאות שמחייבות דיוק מרבי כדאי להשלים אותן בעזרת הליווי המקצועי הצמוד של הומלנד, אחת החברות המובילות בתחום הנדל"ן בתל אביב.

  איך מוצאים דירות להשכרה מידטאון במהירות וביעילות?

  • ניסיון – בעולם הנדל"ן אין תחליף לניסיון, הן מגוון והן ממוקד. הומלנד החלה לפעול ב-1992, התפתחה ביחד עם העיר שביצעה קפיצת מדרגה דרמטית בעשורים האחרונים, ובפרט מתמחה בתחום דירות המגורים במגדלי היוקרה.
  • היכרות – רק מי שחי ונושם את עולם הנדל"ן הייחודי של מגדלי תל אביב יכול להציע ללקוחותיו הזדמנויות אמיתיות מיד כשהן הופכות רלוונטיות ולפני שהן נחטפות.
  • מחויבות – המחויבות שלנו להצלחת תהליך מציאת הדירה האידיאלית עבורכם מבטיחה 100% מאמץ – בזכותו ניתן להגיע לנכס מתאים תוך זמן קצר ובמינימום טרחה מבחינתכם.
  • קשב מלא – הרצונות והחלומות שלכם, כמו גם הצרכים הפרקטיים, הם אלה שמנחים את החיפוש ועל כן לא מתבזבזים משאבים יקרים על דירות לא רלוונטיות.

  דירות להשכרה מידטאון - אינטימיות אמיתית בלב תל אביב

  סיבה מובהקת נוספת לכך שבמסגרת החיפושים במגדלי יוקרה אחרי דירות להשכרה מידטאון הוא שם נוצץ היא האינטימיות הנעימה שהפרויקט משרה על הדיירים בו. תחושות השלווה, הביתיות והקהילה גם במגדל בן 50 קומות מושגות בעיקר בזכות תכנון מדויק של משה צור, מבכירי אדריכלי המגדלים בישראל. ההצלחות הרבות מספור של מידטאון מאפשרות לנו להבטיח לכם – בידיעה ודאית שגם נקיים – מציאת נכס אידיאלי שיספק לכם חיים עם איכות אמיתית, במחיר המתאים לכם ובמינימום זמן.

  מידטאון להשכרה

  קו הרקיע של תל אביב הולך ומתמלא במגדלים מרשימים, ואחד המעניינים שבהם הוא MIDTOWN. הפרויקט מתוכנן כך שישלב באופן מושלם מגורים (במגדל אחד, בן 50 קומות), משרדים (במגדל שני שגם לו 50 קומות), מסחר (בכפר שכולל מבנים נמוכים וכיכר עירונית פתוחה) ומבני ציבור (כולל גני ילדים), ובעצם יספק למי שבוחר לחיות בו גישה מהירה לכל מה שצריך. מאז השלמת הבנייה, ב-2017, מוצעות בפרויקט מידטאון להשכרה דירות בגדלים שונים. על-מנת למצוא נכס מושלם עבורכם, במחיר משתלם ובפרק זמן קצר ככל האפשר, כדאי להיעזר במומחיות של הומלנד. חברה זו החלה לפעול בתל אביב ב-1992, גדלה יחד עם העיר וכיום היא אחת החברות המובילות בשוק הנדל"ן ככלל ובפרט בכל הנוגע למגדלי יוקרה.

  דירות בפרויקט מידטאון להשכרה - כל היתרונות

  • לוקיישן – המפתח לכל עסקת נדל"ן מוצלחת באמת. מידטאון תל אביב, שמסמל את העתיד של העיר, שוכן במקום שבו פעלה בעבר מחלבת תנובה. המיקום – דרך בגין, בין עזריאלי לבין תחנת הרכבת ת"א מרכז – מבטיח גישה נוחה לכל מקום, ועוד תורמים לכך הסמיכות לנתיבי איילון, החיבור המיועד לתחנת רכבת תחתית וגשר שיוקם ויחבר את המתחם למזרח.
  • אינטימיות בלב העיר התוססת – בידוד אקוסטי ותרמי ברמה גבוהה במיוחד מייצר תחושת פרטיות ואינטימיות, כך שבמקביל למיקום המרכזי נהנים דיירי מידטאון גם מרוגע מוחלט.
  • תמהיל – הפרויקט כולל דירות של 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים ופנטהאוזים, פרוסים כאמור על 50 קומות, כך שלמעוניינים לחיות במידטאון ישנו חופש בחירה נרחב.
  • רמת גימור מוקפדת – כל אחת ואחת מהדירות במגדל מתוכננת ומעוצבת בקפידה, על בסיס שימוש בחומרים המתקדמים ביותר וגישות עכשוויות שמספקות מקסימום נוחות.

  פרויקט מידטאון תל אביב

  כאמור ניתן למצוא במגדל מידטאון להשכרה דירות מגוונות. על-מנת לבחור נכון, ולממש את הבחירה בתנאים הטובים ביותר מבחינתכם ובמינימום טרחה, אנחנו בהומלנד נעמיד לרשותכם את הניסיון והידע שלנו, ואיתם גם את המחויבות המלאה להצלחתכם. השירות ניתן תוך הקפדה על זמינות מרבית, שקיפות מוחלטת וקשב מלא לכל רצון, צורך וחלום שלכם.

  דירות להשכרה במידטאון

  מי שרוצה ליהנות מחוויית מגורים תל אביבית יוקרתית, יחפש לעצמו דירה להשכרה באחד מהמגדלים. מגדל מידטאון נחשב לאחד מהאטרקטיביים ממגדלי המגורים בתל אביב, הוא ממוקם בסמוך למגדל עזריאלי ברחוב דרך מנחם בגין 144. הוא מתנשא לגבוה של 183 מטר של 50 קומות וכולל לא פחות מ-338 דירות – מדובר במגדל הגבוה ביותר בתל אביב. מי שתר אחר דירות להשכרה מידטאון, עתיד לגלות במגדל דירות מודרניות ומרשימות בין 3 ל-5 חדרים. כמובן, שבדומה למגדלים אחרים, גם במידטאון, לקחו בחשבון את כל הצרכים של הדיירים ובמתחם (אשר כולל גם מגדל נוסף המיועד למשרדים), ניתן למצוא מכון כושר, גני ילדים, אולם ספורט, בריכת שחייה ושטחים ציבוריים. במגדל שירותי שמירה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שמעבר לאיכות החיים, דיירי הבניין חשים גם בטוחים. הומלנד- בית ממכר נכסים, מתמחים במגדלי יוקרה בתל אביב.

  פרויקט מידטאון תל אביב - איכות חיים לכל הדיירים

  בין המחפשים אחר דירות להשכרה מדיטאון, יכולים להיות צעירים, זוגות, משפחות עם ילדים ולמעשה, כל מי שמבקש לעצמו מגורים באיכות חיים גבוהה בעיר ללא הפסקה. החדשות הטובות הן שמגדלי המגורים של מידטאון, מספקים את האיכות הרצויה עבור כולם – משפחות עם ילדים יכולים ליהנות מגני הילדים, מאולם הספורט ומהשטחים הציבוריים, צעירים נהנים ממגורים במרכז העניינים וכל הדיירים יכולים ליהנות מחי קהילה, אשר נוצרו באופן טבעי, כחלק מהבילוי המשותף בבריכה, מכון הכושר ובשטחים הציבוריים המשותפים שבמתחם.

  דברים חשובים שכדאי לדעת על פרויקט מידטאון תל אביב

  אם גם אתם תרים אחר דירות להשכרה מידטאון, להלן פרטים נוספים אשר חשוב שתדעו אודות המגדלים:

  • המגדלים נבנו על שטחה של מחלבת תנובה אשר פעלה במקום עד לשנת 2002.
  • בניית המגדלים החלה בשנת 2013 והסתיימה בשנת 2018.
  • המגדלים תוכננו על ידי משרדו של האדריכל משה בן צור.
  • אחת מכניסותיה של הרכבת הקלה, עתידה להיות מקושרת לפרויקט מידטאון.
  • במגדל המגורים יש לא פחות מ-6 מעליות המשרתות את הדיירים.

  לסיכום, אין כל ספק, שמי שמבקש ליהנות מחוויית מגורים בסטנדרטים גבוהים, יוכל לקבל מענה על דרישותיו בדמותה של אחת מאותן דירות להשכרה מידטאון. הומלנד- בית ממכר נכסים, תשמח לעמוד לשירותכם ולסייע.

  מידטאון דירות להשכרה

  מגדל מידטאון הוא אחד הפרויקטים המרשימים ביותר בתל אביב. הפרויקט כולל מסחר, משרדים ומגורים. המתחם ממוקם במיקום מרכזי בסמוך לבנייני עזריאלי בתל אביב.  מגדל מידטאון ממוקם ברחוב מנחם בגין 144 ומתנשא לגובה של 50 קומות. מגדלי מידטאון להשכרה מציעים אפשרות של מגורים ומשרדים במתחם משותף, כאשר מתוכננים להיבנות בפרויקט 338 דירות חדשות. מכיוון שמדובר על פרויקט יוקרתי, הדירות בפרויקט יהיו דירות יוקרה וגם המחירים בהתאם. אפשר לראות שקיים ביקוש גדול לדירות להשכרה בפרויקט. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על דירות להשכרה ולהבין לגבי העלויות השונות, פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  מידטאון להשכרה - משרדים

  אם החלטתם שאתם רוצים לעבוד במרכז תל אביב, פרויקט מידטאון להשכרה הוא אחת האפשרויות הטובות ביותר המציע מגוון של משרדים להשכרה. הפרויקט כולל מגוון גדול של משרדים בגדלים שונים, החל ממשרדים קטנים של 50 מ"ר המתאימים לעסקים קטנים ועד משרדים גדולים עבור חברות. פרויקט מידטאון מציע משרדים להשכרה באחד המגדלים היפים ביותר בתל אביב. מעבר למשרדים תוכלו למצוא אפשרויות נוספות כמו בתי קפה וחנויות שונות במגדל. אם אתם רוצים לקבל השכרת משרדים בפרויקט, אתם יכולים לבדוק כבר עכשיו לגבי האפשרויות השונות של משרדים להשכרה. 

  מגדל מידטאון - שילוב של מסחר ומשרדים

  בנוסף למשרדים ולמגורים במתחם, תוכננה במגדל קומת מסחר גדולה בשטח של 19 אלף מ"ר. אחד הדברים המשמעותיים בפרויקט הוא החיבור למבנים נוספים באזור וחיבור אל כבישים מרכזיים.במידה ואתם מחפשים דירות או משרדים להשכרה, תוכלו לבדוק לגבי הפרויקט ולשכור דירה באחד המגדלים המרשימים ביותר בתל אביב. פנו עוד היום אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  מידטאון תל אביב

  מידטאון תל אביב הינו פרויקט המבוסס על קומפלקס של מגורים, משרדים ואזורי מסחר, אשר תוכנן על ידי משרד האדריכלים המוביל משה צור. מיקומו של הקומפלקס בשטח שבעבר היה שייך למחלבת תנובה ההיסטורית בתל אביב, מאפשר לתכנן את זוג המגדלים, האחד ייעודו מגורים והשני משרדים, ביניהם מקשר קומפלקס מסחרי, ממוקמת תחנת הרכבת הקלה, שטחים ומתקנים ציבוריים נוספים כמו אולם ספורט. מגדל מידטאון תל אביב המאכלס דירות המיועדות למגורים כולל 50 קומות שבהן – 338 דירות בתמהיל רחב ומגוון. מעוניינים בדירה לקנייה או השקעה בפרויקט פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  לגור במידטאון תל אביב

  כאמור, מידטאון תל אביב מכיל תמהיל דירות מגוון דירות בנות 3-5 חדרים. עד לקומה ה-36 מבין 50 קומות הבניין, קומה טיפוסית מכילה 9 יחידות דיור בנות 3 חדרים כל אחת, בעוד שהקומה ה-37 ומעלה, בכל קומה ישנן 5 יחידות דיור בנות 4 או 5 חדרים כ"א. מגדל המגורים מידטאון תל אביב כולל מתקנים ושירותים רבים לרווחת דייריו, וביניהם שמירה לאורך כל שעות היממה ושבעה ימים בשבוע, בריכת שחייה, מכון כושר, חניות ייעודיות לדיירי הבניין, חניות אורחים בתשלום וכן הלאה.

  מהו היתרון הגדול במגורים במתחם מידטאון תל אביב?

  מגדלי מגורים, בעיקר, המודרניים והחדשנים שבהם, משתדלים לספק לדיירים הגרים בהם את מירב הפסיליטיז והשירותים, מבלי הצורך לצאת מהבניין, או לכל היותר להתרחק ממנו כמה צעדים. אם, למשל, עד לפני שנים לא רבות, בריכת שחייה פרטית הייתה נחלתם של בתים צמודי קרקע או פנטהאוזים בלבד, כיום, מגדלי מגורים כמו מידטאון, מאפשרים לדיירים הגרים בהם ולאורחיהם ליהנות מבריכת שחייה שאינה ציבורית. זאת, כמובן, בנוסף להיצע נרחב וגדול של דירות בגדלים שונים וברמות גמר שונות, כך שמי שרוצה לגור במגדל מידטאון, יכול לבחור עבורו ועבור משפחתו את הדירה המתאימה, ספציפית, לצרכיו. יחד עם זאת, קיימת נקודה נוספת שעליה חשוב לחשוב – מגדלי דירות יוצרים סוג של קהילה אורבנית מקומית, שאופייה וצביונה מתגבשים בזכות האנשים שבה. זקוקים לאקמול באמצע הלילה? נשמר החלב? הכל באותו הבניין.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה