הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  1992

  Since

  הומלנד לא פועלת כמו, חושבת כמו, יוצרת כמו, ממתגת כמו, מדברת כמו, משווקת כמו, מוכרת או מייחצנת כמו כל חברת נדל"ן אחרת. אנחנו חברה תל אביבית, שמדברת תל אביבית, חושבת תל אביבית ומבינה לאן פניה של העיר הנפלאה הזו….

  האזורים שהתמקדנו והתמקצענו בהם היו אזורים שהפכו מאבנים פשוטות ליהלומים מלוטשים. היום, מעטים הם אלו הזוכרים כי נווה צדק , פלורנטין, המושבה האמריקאית ושוק הפשפשים ביפו היו פעם שכונות מצוקה. לזה אנחנו קוראים חזון.

  כך אנו פועלים מאוקטובר 1992 ומקווים לפעול עוד שנים רבות.

   

  -הומלנד בבעלות יוסף סיונוב-

  ואז הצטרפה יוסף ואחיו..

  2006

  Since
  ממשרד תיווך של 3 עובדים נבנה מותג הנדל"ן הכי מזוהה ומצליח בת"א עם פעילות רחבת היקף בכל פינה בעיר…. ועם נגיעה בכל עסקת נדל"ן חשובה ומשמעותית.

  לאחר שנים של ניסיון בתחום שיווק הנדל"ן גדל הרעב להיכנס לעולם היזמות הנדלנ״ית וקמה יוסף ואחיו. לפרוץ דרך, להעיז, לדעת לראות לא את מה שקיים – אלא את מה שעתיד להיות. זה מה שמבעיר בנו את התשוקה.
  במקום בו אחרים נותנים לפחדים לעכב אותם, אנו פורצים קדימה עם ניצוץ בעיניים, חזון בשמיים, ורגליים שנטועות עמוק בקרקע. יש שאומרים עלינו שאנחנו יוצרים עיר חדשה. אנחנו רק אומרים שהרצון שלנו, המטרה שלנו, היא להקים את יצירות הנדל"ן שלנו. לפתח את הפינות הכי חשובות בעיר הנפלאה הזאת ולדעת שכל אחד ואחד מהפרויקטים שאנו יוזמים נועד למטרה אחת בלבד: לשנות את כללי המשחק.

   

  – יוסף ואחיו בבעלות יוסף סיונוב –

   

   

  jbros.co.il

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל