הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  דירות יוקרה

  Homeland

  כאשר אנו מדברים על דירות יוקרה בדרך כלל הכוונה היא לדירות פרמיום.

  שוק הנדל"ן בישראל מראה כי ברחבי הארץ נבנו פרויקטים רבים שכוללים דירות יוקרה פנטהאוזים, ועוד. הומלנד היא חברת תיווך שעוסקת בתיווך של דירות מסוג זה ומסוגלת לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. 

  דירות יוקרה – למה כדאי להשקיע?

  קניית דירה היא אחד הפרויקטים המרכזיים בחייו של כל ישראלי, כאשר בדרך כלל מדובר על לקיחת הלוואת משכנתא מהבנק ותשלומים חודשיים למשך שנים רבות. גם כאשר מדובר על דירה רגילה יהיה על הקונה לפנות לגורמי מימון חיצוני שיסייעו לו בסכום כסף גדול: 

  • השקעה בדירות יוקרה היא משתלמת ולו מן הסיבה שבסופו של דבר החזרי המשכנתא יתפרשו על פני שנים רבות בין כה וכה. 
  • מחירה של דירה החדשה עומד היום על כ- 1.6 מיליון ₪. בתל אביב הרף עולה ומגיע לכ-3 מיליון ₪ ביניהם ניתן למצוא גם דירות יוקרה ופנטהאוזים גדולים מאוד במחיר של כ-2 מיליון ₪. 
  • אזור השרון הוא אחד המבוקשים ביותר למגורים וניתן למצוא בו פרויקטים רבים ומגוונים של דירות עד 3 מיליון ₪. מדובר על קירבה למרכז ותנאי מחייה מצוינים, גם אם מדובר על נסיעה ברכבת אשר יכולה למנוע עמידה ממושכת בפקקים. 
  • דירת יוקרה תתאים למשפחות עם ילדים וגם לפנסיונרים שיעדיפו לקבל את כל השירותים במקום אחד. 

  דירות יוקרה בתל אביב וחיפה

  דירות יוקרה רבות ממוקמות בסמוך למרכזי קניות חדישים שמציעים את כל מה שדרוש מבלי להתרחק מהבית. עובדה זו תקל על רבים מהדיירים שלא ששים להתרחק מהבית ומעדיפים שהכול יהיה קרוב ונוח. גם משפחות עם ילדים יוכלו ליהנות מדירות יוקרה המאפשרות קירבה לגני ילדים ברמה גבוהה ובתי ספר מעולים, חוגים ופעילויות שונות שיעסיקו את הילדים בקרבת הבית מבלי שתצטרכו לדאוג להם.

  דירות יוקרה בתל אביב וחיפה

  עוד בנושא:

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל