הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  דירות להשכרה במגדלי YOO

  Homeland

  משרדי תיווך לא מעטים בתל אביב עושים מאמצים רבים על מנת לאתר שוכרים לדירות יוקרה בשכונות כמו צמרת ומגדלי יו. ישנן מאות דירות יוקרה שניתן להשיג במחירים לא גבוהים במיוחד ולשכור אותן למטרת מגורים. דירות להשכרה במגדלי יו הן פתרון נפלא לכל מי שרוצה לגור במקום שקט בקרבת העיר. חברת התיווך הומלנד מחזיקה במבחר דירות שמיועדות להשכרה בבניינים הללו וניתן לפנות אליה ולקבל הצעת מחיר נוחה ומשתלמת במיוחד. 

  דירות להשכרה במגדלי YOO – מחירים

  לאורך השנים האחרונות, ניתן להשיג דירות להשכרה במגדלי יו במחירים של בין 7,000 ש"ח ל- 100,000 ש"ח. המחיר אמנם לא כולל דמי ניהול אך גם כך מדובר על מחיר לא גבוה מידי ביחס למה שניתן לקבל כדייר. האכלוס של מגדלי יו ופארק צמרת הביא לתופעה של דירות רבות שניתן לשכור ואנשים רבים אשר מציעים את הדירה שלהם להשכרה לטווחי זמן שונים. 

  קיים נתח גדול של האוכלוסייה שמסוגל לשלם את מחירי השכירות ולהם בדיוק מיועדות הדירות הללו. פרויקט יו הוא אחד הוותיקים בסביבה ורבים רואים בו פורץ דרך בתחום של דירות היוקרה באזור תל אביב ובארץ כולה. כל דירה היא פנינה בפני עצמה וישנו מגוון רחב של עיצובים שניתן לבחור מבניהם, אפשר גם לשכור דירה ולשפץ אותה כך שהיא תתאים לצרכים שלכם. 

  דירות להשכרה במגדלי YOO עם מרפסות מעוגלות

  כל מי שמביט במגדלי יו מרחוק יכול לטעות ולחשוב שמדובר על מגדל שמציע דירות עגולות. העיצוב של הבניין על ידי המעצב הידוע פיליפ סטארק הביא לשינוי בנוף הקבוע של העיר ומשום מקום צצו להם שני מגדלים מפוארים שצופים על כל העיר מלמעלה. 

  השכרת דירה במגדלי יו מציעה שימוש בשירותים השונים שיש לדיירים, חניון מקורה ושמור, אבטחה 24/7, בריכה לשימוש הדיירים והאורחים וגם חדר כושר מתקדם שפתוח לרווחת המתאמנים. מומלץ לפנות למשרד תיווך מנוסה שיש לו את הגישה אל דירות מסוג זה, שיחה עם נציג החברה תוכל לשפוך אור על כל השאלות שלכם ולקרב אתכם לדירה. 

  דירות להשכרה במגדלי יו - הומלנד

  עוד בנושא:

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל