הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  מגדלים בנויים

  Homeland

  מגדלי Yoo

  מדובר בפרויקט של שני מגדלים שעוצבו על ידי מעצב העל הבינלאומי פיליפ סטארק. צמד המגדלים בני 37-39 קומות משקיפים על כל אזור גוש דן .מגדלי יו מתנשאים לגובה של 142 מטר. בפרויקט, יש דירות ונכסים במגוון גדלים.

  במגדלים, נהנים הדיירים ממועדון דיירים מפואר, בו הם יכולים להיפגש עם חברים ושכנים. בנוסף לכך, יש ספא בריאותי ענק הכולל בריכה, חדר כושר מאובזר במיטב המתקנים והמכשירים הקיימים בתחום, חדרי סאונה וחדר מסאז'. בכניסה ללובי, מוצב שומר 24 שעות.

  מגדל מנהטן

  38 הקומות שנישאות מעלה אל שמי תל אביב. הנוף שמקיף את המגדל הוא של חופה המקסים של תל אביב וכמובן הנוף של העיר עצמה וממבט ציפור. הדירות האחרונות צופות על תל אביב ממרום 140 מטרים. הדירות מתאפיינות במרפסות רחבות היקף והדיירים נהנים מבריכה וחדר כושר בכל עת. מגדל מנהטן גובל ברחובות תל אביב, דרך נמיר ורחובה הפנימי של שכונת פארק צמרת רחוב ניסים אלוני. במגדל מנהטן נבנו 177 דירות. הרוכשים ייהנו מחניון תלת מפלסי למכוניותיהם ומשאר המותרות של הבניין כמו: וידאו אינטרקום, פיר אשפה, מערכת בית חכם, תריסים חשמליים, דלתות פנים איכותיות, מועדון דיירים, מרפסות שמש, נוף פתוח עם כיווני אוויר רבים, רחבת כניסה עם גינון וצמחים ועוד.

  מגדל "One"

  מגדל ONE הינו מגדל בן 27 קומות ומיתמר לגובה 91 מטרים. צורתו המיוחדת של המגדל, משולשת משווה לו מראה מודרני, חד וברור. תכנון בנייתו החכם והמדויקת הפכו את המגדל לאבן שואבת עבור חובבי עיצוב מושבעים, התרים ובאים לצלמו ולציירו. קירות המסך מהרצפה ועד התקרה מעניקים תחושה של נוף פתוח לים הנכנס אל פנים הבית. מכל מקום נשקף נופה המדהים של תל אביב, על חלקה האורבני ועל חוף ימה הקסום הדיירים נהנים מאותם קירות המסך המאפשרות לחוות את תל אביב בכל עת, בזריחה, בשקיעה ובמה שביניהם. הדיירים שירכשו את הדירה ייהנו ממחסן, חנייה כפולה ותת קרקעית. מאבטחה , אינטרקום וידאו , בריכת שחייה חיצונית, מיטות שיזוף, שמשיות מעוצבות, חדר כושר ותחושה של חופש אינסופי.

  מגדל W

  מגדל W מתנשא לגובה על כל 46 קומותיו, כאשר בכל קומה ארבע דירות יוקרה בנות חמישה חדרים כל אחת. לכל דירה במגדל W יש מרפסת שמש בשטח ממוצע של כ-30 מ"ר. שמו האמתי הוא בכלל גורד שחקים. בדירה, תהנה בנוסף משתי חניות וחדרון שירות , הלובי הראשי, לובי קומתי, וידאו אינטרקום, שמירה ואבטחה מסביב לשעון, חניות תת קרקעיות, מערכת בית חכם, תריסים חשמליים, דלתות פנים איכותיות, ארבעת קומות החניונים, והמפרט בכל דירה תוכננו ע"י אדריכלי הצמרת אלכס מייטליס ועודד חלף בפיקוחו של אדריכל אבנר ישר אשר מופקד על היצירה המושלמת. כמו יתר המגדלים שוכן מגדל W בין רחוב דרך נמיר לרחוב ההלכה.

  מגדל NAM

  המגדל מאופיין בדירות ענק בנות 140 מ"ר האחת. מדובר בסימפוניה מיוחדת מבית פייגלין אדריכלים. המגדל מונה 30 קומות. במגדל 117. במגדל יש דירות ולופטים. הלופטים הם בני 100 מ"ר לערך. יש גם דירות פנטהאוז יוקרתיות שמתפרסות על 600 מ"ר. רמת הגימור אומרת שלימות, עם אפשרות לאיחוד דירות. במרכז המגדל, מתנשא אטריום לגובה של 30 קומות כאשר מארבעת צדדיו חוצות את גובהו ארבע מעליות שקופות מהמבואה ועד לגג. אפילו העלייה במעלית לביתך לאחר יום עבודה היא חוויה שמימית. במגדל, שמונה בריכות שחייה, כן כתוב נכון, מכון כושר ובריאות, אולם סקווש וחדר אורחים, חנייה תת קרקעית, מחסנים, מועדון דיירים, מרפסות שמש, שוט אשפה, תריסים חשמליים, מערכת בית חכם, רחבת כניסה מפוארת, דלתות פנים איכותיות, וידאו אינטרקום וכמובן ביטחון ושמירה מסביב לשעון.

  מגדל אביב בצמרת

  מדובר במגדל יוקרתי למגורים. המגדל נהגה על ידי האדריכל יסקי ממשרד יסקי מור – סיון הידוע בעולם כאחד האדריכלים הבודדים שחשובה להם הפרקטיקה לא פחות מהאופי העיצובי. מבנה הבניין דמוי ריבוע מאפשר בניית 4 דירות גדולות ומרווחות בכל אחת מהקומות. צורתו הייחודית של המגדל במבנה ארכיטקטוני מודרני מהווה גולת כותרת לבאים למתחם פארק צמרת ומהווה אלטרנטיבה ייעודית למגורים והשקעה. 26 הקומות מתאפיינות במרפסות ענק של 30 מ"ר כל אחת. כמו כן, דיירי המגדל נהנים מבריכה מקורה ומחוממת בחורף, חדר כושר ושמירה 24 שעות. המגדל מונה שלושים קומות. גובהו של המגדל הוא 108 מטרים. המגדל ממוקם בקצה הצפון מזרחי של שכונת פארק צמרת. במגדל אביב, יש 127 דירות בלבד.

  מחיר של 22 אלף שקל למ"ר בפריים W הוא מחיר טוב יחסית", אומרת יהודית דראש, מנהלת משרד התיווך הומלנד פארק צמרת. "המחירים לדירות בנויות יהיו גבוהים יותר, וינועו בין 25 אלף שקל למ"ר ל-35-40 אלף שקל למ"ר לדירות היקרות והגבוהות יותר. אנחנו לא מרגישים האטה בפרויקטים, יש הרבה עסקות בשכונה".

  לאחרונה, נרשמו עליות מחירים בפרויקטים בפארק צמרת. עד לתחילת העשור הקודם, האזור נחשב לאחד הגרועים בתל אביב עקב מיקומו – בין הצירים נמיר ואיילון הרועשים, מעל לקו הרכבת והרחק מלב העיר. מגדלי YOO, שהוקמו במחצית הראשונה של העשור הקודם, שינו לחלוטין את התדמית של האזור, ולקראת סוף העשור הקודם נוספו במקום עוד מגדלי יוקרה, שחלקם נבנו על ידי קבוצות רכישה וחלקם על ידי חברות פרטיות. נתונים מהשנים האחרונות מעידים על מגמת עלייה במחירי הדירות במתחם. כך, בעוד ב-2009 נמכרו דירות של 100-150 מ"ר ב-16-22 אלף שקל למ"ר, כיום מגיעים המחירים בשכונה ליותר מ-50 אלף שקל למ"ר.

  שיעור עליית המחירים הוא 10.2%. המחירים בתל אביב הוכפלו בחמש השנים האחרונות, הודות להתחזקות השקל והביקוש מצד משקיעים בינלאומיים. שיעור עליית המחירים בתל אביב גבוה מאשר בשאר המדינה ונובע מההיצע המוגבל של הנכסים. 

  עוד בנושא:

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל