הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  סמטאות יהודה מכבי

  Homeland

  סמטאות יהודה מכבי

  נדמה שהצפון הישן של תל אביב כפי שנהוג לכנות אותו, ובראשו יהודה מכבי הוא האריה המתעורר הנדל"ני השואג של תל אביב. לא שהרחוב סבל אי פעם מדימוי נמוך, נהפוך הוא, מאז הקמתו נחשב הרחוב ומתחם המגורים לו למקום הנכון לגור בו בתל אביב. אך שבעוד עד לפני שני עשורים, נשלט המתחם יותר על ידי משפחות עם ילדים הרי שבשנים האחרונות נדדה אליו כל האוכלוסיה האופנתית של תל אביב וברחוב עצמו ובסביבותיו גרים היום מיטב הסלבז כפי שנהוג לומר.

  רחוב יהודה מכבי, מתחיל באיזור רחוב אבן גבירול במה שנהוג לכנות כיכר מילאנו. הכיכר הקטנה שהיא בעצם צומת רחובות היא תחילת החגיגה הגדולה הזו. זרועה בבתי קפה אופנתיים ועם נגישות גבוהה, הפכה הכיכר הזו לצד הנכון של הרחוב היום. הרחוב רחב יחסית וארוך והוא מסתיים במפגש עם שכונת בבלי. חלקו המרכזי נטול חנויות ושקט עד למפגש עם רחוב וייצמן בו הוא מתעורר שוב לחיים ובעוז.

  בעוד שבשנות השמונים למעט קפה אלכסנדר המיתולוגי והרבה מאד חנויות אופנה נחשב הרחוב למקום הנכון לקנות בו בגדי מעצבים, הרי שהיום אין לכך זכר והרחוב זרוע בעיקר בבתי קפה, מסעדות וגלידריות הנותנות את הטון.
  מיקומו של הרחוב, שהוא הוא "הבועה" התל אביבית האמיתית נוח ונגיש מצפונה החדש של תל אביב וגם ממרכז העיר. גבולו הצפוני הוא איזור פארק הירקון ,מה שהופך את המיקום בו, בשנים האחרונות עם שיקומו וחידושו של הפארק ,למקום אסטרטגי במיוחד.

  טיול ברחוב יהודה המכבי ביום שטוף שמש הוא טיול בתל אביב על האנשים היפים שלה. הרחוב נהנה מתערבות מקסימה של זוגות צעירים, קשישים ובעיקר "תל אביבים" רבים שנוטעים שם את מקומם ואחרי כמה שנים בהחלט ניתן לטעות בינם לבין תושבי המקום.

  הרחוב השקט והמסוגנן משתרע בין רחוב אבן גבירול לשכונת בבלי במזרח, בחלקה הצפוני של העיר. בעבר שימש האזור בעיקר למגורים, וניתן לראות בו גושים של בתים פרטיים עם גינות קטנות, המזכירים פרברים אירופיים. אף על פי כן, בשנים האחרונות זוכים יהודה המכבי והרחובות הסמוכים לו לפריחה, עם שפע של בתי קפה שלווים ומסעדות, כמו גם חנויות אופנתיות ואחד מבתי הספא הטובים בעיר. כיכר מילנו השוכנת לא הרחק משם היא מקום קסום למנוחה קלה או הירגעות על כוס קפה.

   

  עוד בנושא:

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל