הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדלי AKIROV

  מגדלי אקירוב

  מדובר בפרוייקט של 3 מגדלי מגורים בני 32 קומות כל אחד, בגובה 123 מטר, המאכלסים 350 יח"ד וממוקמים על רחוב פנקס בצמוד לשכונות מגדלי היוקרה – פארק צמרת ובפארק בבלי. מגדלי אקירוב נבנו ע"י חברת אלרוב שבבעלות אלפרד אקירוב ותוכננו ע"י משרד האדריכלים יסקי מור סיון בסיגנון פוסט- מודרני ע"י שילוב של גרניט וזכוכית ליצירת מעטפת בלתי נשכחת בקו הרקיע של תל אביב.

  המגדלים נבנו כחלק מפרויקט התחדשות עירונית של עיריית תל אביב ורשות מקרקעי ישראל שהפכו שכונת עוני למגדלי יוקרה אייקונים. בניית מגדלי אקירוב החלה בשנת 1999 והסתיימה בשנת 2006. המגדל מציע לדייריו שמירה 24 שעות ביממה, ספא, בריכה, חדר כושר וסאונה.

  מגדלי אקירוב תל אביב

  כל מי שחולף על פניהם מזהה אותם מיד, מדובר על מגדלי אקירוב שנבנו לפני מספר שנים בתל אביב. מגדלים אלו היו בין מגדלי היוקרה הראשונים שהביאו את הבשורה החדשה לעיר. בעלי ממון רבים החליטו להשתכן במגדלי הללו שמציעים דירות יוקרה גדולות מאוד ונוף שמשקיף לכל הכיוונים. כל דירה במגדל היא ברמה הגבוהה ביותר שניתן להעלות על הדעת ועל כן הוא מבוקש מאוד ומאוכלס באופן מלא. הומלנד היא חברת תיווך מקצועית שמציעה שירותי תיווך דירות יוקרה בכל רחבי תל אביב וגם בערים אחרות. 

  מגדלי אקירוב – התנאים הכי מפנקים

  מיקומם של המגדלים מציב אותם בצמרת ומאפשרים לכל דייר בפרויקט להגיע לכל מקום בעיר במהירות רבה. מגדלי אקירוב הם למעשה צמרת האדריכלות ועוצבו על ידי מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים. 

  • מתחת למגדלים ממוקם חניון עצום ומואר שמיועד לדיירים ולאורחים שמגיעים לבקר אותם. הכניסה לחניון היא מאובטחת ולא ניתן להיכנס אליו בלי אישור. 
  • המבנה מציע גם שירותים נוספים כגון בריכת שחיה, מועדון כושר וגם לובי מרווח שמקבל את פניהם של הדיירים והאורחים שלהם. 
  • גם תאי הדואר של הדירות מוגנים שכן הם ממוקמים בתוך הלובי וכך מתאפשרת שליטה על מה שנכנס לתיבות. 
  • הגישה אל המגדלים היא קלה מאוד וניתן להגיע מכל כיוון.
  • מהחלונות אפשר לצפות בנוף שמגיע עד לחוף הים הצפוני של העיר וממזרח ניתן לראות את הבורסה לתכשיטים. 

  מגדלים בולטים על רקע העיר

  צורתם של המגדלים וצבעם הופך אותם לחלק בלתי נפרד מהנוף. מדובר על שלושה מגדלים זהים שבכל אחד מהם קיימות מספר זהה של דירות להשכרה או למכירה. הין הבניינים ישנו אזור מטופח שמטופל על ידי חברת האחזקה של הבניין. כל מי שיתקרב למגדלים יוכל להתרשם מהיופי שניבט מהם ומהעוצמה שהם משדרים. 

  המגדלים בגובה של כ-123 מטרים ובעלי 34 קומות כל אחד מהווים פונקציה טובה למגורים בעיר ברמה איכותית ומבלי להתפשר על דבר. מומלץ לפנות לחברת תיווך מקצועית ומנוסה ולבקר בכמה דירות על מנת להבין לעומק במה מדובר ולהתרשם מהעיצוב הפנימי של כל דירה בפרויקט. 

   

  מגדלי AKIROV

  LIVE THE DREAM IN AKIROV

  GALLERY

  מגדלי AKIROV

  LIVE THE DREAM IN AKIROV

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם