הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדלי MIDTOWN

  מה מציע מגדל מידטאון midtown tel aviv

  מגדל מידטאון הינו קומפלקס אורבני חדשני הכולל מגורים, משרדים ומסחר התוכנן ע"י משרד האדריכלים משה צור. המתחם נבנה בסמוך למגדלי עזריאלי ונתיבי איילון על שטחה של מחלבת תנובה ההיסטורית, ברחוב דרך מנחם בגין 144, בו קמו שני מגדלים האחד למגורים ואחד למשרדים כשביניהם מתחם מסחר, תחנת הרכבת הקלה, אולם ספורט, גני ילדים ושטחים ציבוריים. מגדל מידטאון מתנשא לגובה של 183 מטר וכולל 50 קומות בהן 338 דירות. בMIDTOWN תמהיל דירות רחב של דירות 3-5 חדרים, עד הקומה ה-36 קומה טיפוסית מתחלקת ל9 יח"ד בנות 3 חדרים, החל מהקומה ה-37 בקומה טיפוסית 5 יח"ד של דירות 4-5 חדרים. מגדל המגורים הכולל שלל מתקנים לרווחת הדיירים לרבות שמירה 24/7, בריכת שחייה, חניות אורחים וכו'.

  מאפיינים בולטים
  מגדלי מידטאון תוכננו על ידי משרדו של האדריכל משה צור. הם כוללים מגדל משרדים בגובה 197 מטר בן חמישים קומות, בשטח כולל של כ-75 אלף מטר רבוע. עיצובו של המגדל הוא כשתי תיבות המונחות זו על גבי זו בהיסט קל. התיבה התחתונה מתנשאת לגובה 32 קומות ושאר קומות המגדל מוסטות בסיבוב קל. שטח כל קומה כ-1,660 מטר רבוע. מגדל המגורים הסמוך מתנשא לגובה של 183 מטר וכולל 50 קומות בהן 338 דירות. זהו מגדל המגורים הגבוה בישראל. את מגדל המגורים ישרתו שש מעליות ובריכת שחייה. המגדל כולל 34 דירות בשכירות מוזלת, בבעלות עיריית תל אביב-יפו ובניהול חברת השיכון העירונית עזרה ובצרון.

  במתחם MIDTOWN נבנה מרכז מסחרי בשטח של כ-19 אלף מטר רבוע. חלק מהמרכז ישתרע במפלס המרתף ויקושר לתחנת שאול המלך בקו האדום של הרכבת הקלה. במפלס הקרקע תיבנה כיכר עירונית המשותפת גם לשני המגדלים הצפויים להיבנות על מגרש שירותי בריאות כללית הסמוך. בכיכר נבנו מבנים מסחריים בני שתיים עד שלוש קומות. במתחם נבנו על ידי היזמים גם שירותים עירוניים, כדוגמת גני ילדים ואולם ספורט עם 480 מושבים, ממזרח למגדל המשרדים, כמטלה ציבורית על פי דרישת עיריית תל אביב-יפו. אולם הספורט נבנה לשימוש רב-תכליתי לכדורסל, כדוריד, התעמלות, ועוד.לקבוצות בליגות נמוכות וכמתקן אימונים.

  מדרום למתחם צפוי להיסלל כביש גישה חדש, ובעתיד צפוי להיבנות גשר חדש מעל נתיבי איילון שיקשר את רחוב עמק ברכה אל המתחם מכיוון מזרח. בכיוון מערב צפוי להיבנות גשר להולכי רגל. סך שטח המשרדים, המגורים והמסחר הנבנים בפרויקט עומד על כ-125 אלף מטר רבוע. במתחם נבנו חמש קומות חניון בשטח של כ-82 אלף מטר רבוע. עלות הפרויקט עומדת על כ-2.6 מיליארד ש"ח.

  מגדלי MIDTOWN

  LIVE THE DREAM IN MIDTOWN

  GALLERY

  מגדלי MIDTOWN

  LIVE THE DREAM IN MIDTOWN

  נכסים ב-  מגדלי MIDTOWN

  Homeland

  צפה בכל הנכסים

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם
   מגדלי מידטאון תל אביב

   מידטאון תל אביב הוא אחד הפרויקטים החדשניים שהוקמו בעיר שבאופן כללי לא מפסיקה להתחדש ולהוביל. הייחוד המרכזי בפרויקט – שהוקם על שטח שבעבר שכנה בו מחלבת תנובה, בדרך בגין – הוא עירוב השימושים: גם מגורים, גם משרדים, גם מסחר, גם מבני ציבור וגם כיכר עירונית ליצירת חיי קהילה. מכירת, השכרת או קניית נכס באחד משני המגדלים המסוגננים היא עסקה מורכבת מטבעה, ולכן כדאי להיעזר לצורך השלמתה בתנאים האופטימליים מבחינתכם בידע הייחודי ורחב ההיקף של הומלנד, בית לממכר נכסים שהוקם ב-1992 וצמח ביחד עם קו הרקיע של תל אביב.

   מה כולל פרויקט מידטאון תל אביב?

   * מגורים – מגדל המגורים במידטאון TLV כולל 50 קומות ובסך הכול 338 דירות. הגובה שלו, 183 מ', מציב אותו במקום הראשון מבחינת גובה מבני המגורים בארץ.
   * משרדים – גם מגדל המשרדים מתנשא לגובה מרשים, של 197 מ', ולמעשה זהו הבניין השלישי בגובהו בישראל. השטח הכולל של 50 הקומות הוא 75,000 מ"ר, והמראה של מגדל זה – מעין שתי תיבות שמונחות האחת על השנייה עם היסט קל – מושך אליו תשומת לב רבה. האדריכל המוערך משה צור תכנן את שני המגדלים. אדריכל זה הוא שאחראי על גורדי שחקים מרשימים אחרים כגון ארלוזורוב 17, רוטשילד 22, מגדל רמז ועוד.
   * בריכת שחייה – מגדל המגורים כולל גם בריכת שחייה.
   * מסחר – שטח של כ-19,000 מ"ר מיועד לשימוש מסחרי. המרכז מתוכנן ככפר קניות עם מבנים בני 2-3 קומות וביניהם סמטאות וגם כיכר עירונית פתוחה. הכפר יחובר לרכבת הקלה במפלס המרתף שלו.
   * מבני ציבור – אולם ספורט ובו 480 מושבים, גני ילדים ועוד.

   מידטאון תל אביב - הבית הבאה שלכם

   שילוב השימושים הופך את מידטאון תל אביב לא רק לפרויקט שמבשר את העתיד של העיר אלא גם לפנינה נדל"נית מבוקשת מאוד בהווה. על-מנת להגיע לעסקה הטובה ביותר מבחינתכם, בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי, אנחנו נעמיד לרשותכם את הניסיון העשיר שלנו, את הידע הרב שצברנו ואת המחויבות המלאה להצלחתכם – כך שגם אתם תיהנו מכל היתרונות של מידטאון TLV.

   דירות להשכרה מידטאון

   פרויקט מידטאון תל אביב כולל שני מגדלים, האחד למשרדים והשני למגורים, שניהם מהגבוהים ביותר בארץ, מבני ציבור ובהם גני ילדים וכן כפר מסחר שגם יחובר לרכבת התחתית של תל אביב כשזו תתחיל לפעול. המיקום – דרך בגין, בסמוך לתחנת הרכבת ת"א מרכז, עזריאלי, נתיבי איילון ומרכז העיר – ושילוב השימושים מבטיחים חיים נוחים מאוד למי שחי במגדל המגורים בן 50 הקומות. סיבה נוספת לאטרקטיביות היא המפרט המרשים של הדירות, וגם הבידוד המושלם, מבחינה אקוסטית ותרמית, מוביל לכך שעבור מי שמחפש מגדל יוקרה ובו דירות להשכרה מידטאון הוא אופציה נחשקת. מאחר שמדובר בעסקאות שמחייבות דיוק מרבי כדאי להשלים אותן בעזרת הליווי המקצועי הצמוד של הומלנד, אחת החברות המובילות בתחום הנדל"ן בתל אביב.

   איך מוצאים דירות להשכרה מידטאון במהירות וביעילות?

   * ניסיון – בעולם הנדל"ן אין תחליף לניסיון, הן מגוון והן ממוקד. הומלנד החלה לפעול ב-1992, התפתחה ביחד עם העיר שביצעה קפיצת מדרגה דרמטית בעשורים האחרונים, ובפרט מתמחה בתחום דירות המגורים במגדלי היוקרה.
   * היכרות – רק מי שחי ונושם את עולם הנדל"ן הייחודי של מגדלי תל אביב יכול להציע ללקוחותיו הזדמנויות אמיתיות מיד כשהן הופכות רלוונטיות ולפני שהן נחטפות.
   * מחויבות – המחויבות שלנו להצלחת תהליך מציאת הדירה האידיאלית עבורכם מבטיחה 100% מאמץ – בזכותו ניתן להגיע לנכס מתאים תוך זמן קצר ובמינימום טרחה מבחינתכם.
   * קשב מלא – הרצונות והחלומות שלכם, כמו גם הצרכים הפרקטיים, הם אלה שמנחים את החיפוש ועל כן לא מתבזבזים משאבים יקרים על דירות לא רלוונטיות.

   דירות להשכרה מידטאון - אינטימיות אמיתית בלב תל אביב

   סיבה מובהקת נוספת לכך שבמסגרת החיפושים במגדלי יוקרה אחרי דירות להשכרה מידטאון הוא שם נוצץ היא האינטימיות הנעימה שהפרויקט משרה על הדיירים בו. תחושות השלווה, הביתיות והקהילה גם במגדל בן 50 קומות מושגות בעיקר בזכות תכנון מדויק של משה צור, מבכירי אדריכלי המגדלים בישראל. ההצלחות הרבות מספור של מידטאון מאפשרות לנו להבטיח לכם – בידיעה ודאית שגם נקיים – מציאת נכס אידיאלי שיספק לכם חיים עם איכות אמיתית, במחיר המתאים לכם ובמינימום זמן.

   מידטאון להשכרה

   קו הרקיע של תל אביב הולך ומתמלא במגדלים מרשימים, ואחד המעניינים שבהם הוא MIDTOWN. הפרויקט מתוכנן כך שישלב באופן מושלם מגורים (במגדל אחד, בן 50 קומות), משרדים (במגדל שני שגם לו 50 קומות), מסחר (בכפר שכולל מבנים נמוכים וכיכר עירונית פתוחה) ומבני ציבור (כולל גני ילדים), ובעצם יספק למי שבוחר לחיות בו גישה מהירה לכל מה שצריך. מאז השלמת הבנייה, ב-2017, מוצעות בפרויקט מידטאון להשכרה דירות בגדלים שונים. על-מנת למצוא נכס מושלם עבורכם, במחיר משתלם ובפרק זמן קצר ככל האפשר, כדאי להיעזר במומחיות של הומלנד. חברה זו החלה לפעול בתל אביב ב-1992, גדלה יחד עם העיר וכיום היא אחת החברות המובילות בשוק הנדל"ן ככלל ובפרט בכל הנוגע למגדלי יוקרה.

   דירות בפרויקט מידטאון להשכרה - כל היתרונות

   * לוקיישן – המפתח לכל עסקת נדל"ן מוצלחת באמת. מידטאון תל אביב, שמסמל את העתיד של העיר, שוכן במקום שבו פעלה בעבר מחלבת תנובה. המיקום – דרך בגין, בין עזריאלי לבין תחנת הרכבת ת"א מרכז – מבטיח גישה נוחה לכל מקום, ועוד תורמים לכך הסמיכות לנתיבי איילון, החיבור המיועד לתחנת רכבת תחתית וגשר שיוקם ויחבר את המתחם למזרח.
   * אינטימיות בלב העיר התוססת – בידוד אקוסטי ותרמי ברמה גבוהה במיוחד מייצר תחושת פרטיות ואינטימיות, כך שבמקביל למיקום המרכזי נהנים דיירי מידטאון גם מרוגע מוחלט.
   * תמהיל – הפרויקט כולל דירות של 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים ופנטהאוזים, פרוסים כאמור על 50 קומות, כך שלמעוניינים לחיות במידטאון ישנו חופש בחירה נרחב.
   * רמת גימור מוקפדת – כל אחת ואחת מהדירות במגדל מתוכננת ומעוצבת בקפידה, על בסיס שימוש בחומרים המתקדמים ביותר וגישות עכשוויות שמספקות מקסימום נוחות.

   למצוא נכס אופטימלי עם המומחים המובילים למגדלים

   כאמור ניתן למצוא במגדל מידטאון להשכרה דירות מגוונות. על-מנת לבחור נכון, ולממש את הבחירה בתנאים הטובים ביותר מבחינתכם ובמינימום טרחה, אנחנו בהומלנד נעמיד לרשותכם את הניסיון והידע שלנו, ואיתם גם את המחויבות המלאה להצלחתכם. השירות ניתן תוך הקפדה על זמינות מרבית, שקיפות מוחלטת וקשב מלא לכל רצון, צורך וחלום שלכם.

   Midtown Tel Aviv

   Midtown Tel Aviv includes two buildings, with 50 floors above ground as well as seven floors beneath it. In addition, there are high schools in close proximity to this luxury building, along with restaurants, bicycle lanes and much more. If you are interested in purchasing or renting an apartment in one of the towers, you should contact HOMELAND. This is one of the leading real estate companies in Israel. From Midtown, Gindi TLV to White City Tel Aviv – the experts of HOMELAND will assist you in finding the right property.

   Midtown Tel Aviv: change your family's future for the better

   Many of us strive to upgrade our lifestyle – as finding the next apartment to live in is what we all aspire to. With the expert knowledge of HOMELAND, your aspirations will come true – without any doubt. When we talk about finding the proper apartment that will meet your needs – these demands out to be outlined:
   • Do you prefer living in a skyscraper and stare at the view?
   • Are you looking for a 3, 4 or 5-room apartment?
   • Do the following facilities and services sound desirable: pool, gym?
   • Do you have small children and prefer living in close proximity to schools?
   • Do you enjoy spending time in restaurants and cafes?
   Undoubtedly, Midtown Tel Aviv will answer all of your demands – and much more. These buildings offer a high quality of life – and will change your family's future for the better.

   Achieving our goals in Midtown Tel Aviv

   The search for a better future is achievable – by finding the right apartment for you and your family. To learn more about the real estate in Tel Aviv, contact HOMELAND.

   מועדון הלקוחות מונה כבר 158,204 לקוחות