הומלנד לא חושבת כמו אף חברת תיווך אחרת

 

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם
  הקלד מיקום נכס שאתה מחפש......

  ב1992 פתחנו משרד תיווך קטן ברחוב יהודה המכבי בתל אביב והנה הוא הפך למותג שכולם מכירים, חזק מחוזר ומהודק.

  מגדלי יוקרה הם מגדלים שניתן לאתר בכל רחבי המדינה, אך את רב הבניינים בונים באזור המרכז. ישנה דעה שמי שמתגורר בדירות שנמצאות המגדלים מסוג זה הם מרוחקים ומתנשאים. האמת היא שבמקרים רבים מדובר על אנשים שבסך הכול החליטו לשדרג את רמת החיים שלהם ולעבור לגור במגדל יוקרה. על מנת למצוא דירה להשכרה או למכירה במגדל יוקרה יש לפנות אל משרד תיווך שמחזיק ברשימת דירות מתאימות. הומלנד היא חברת תיווך שמעסיקה צוות מיומן של אנשים והיא תוכל למצוא לכם בקלות דירה שמתאימה לצרכים שלכם. 

  מגדלי יוקרה – איפה הם נמצאים?

  כאמור, ישנם מגדלי יוקרה בערים שונות ברחבי הארץ החל מפתח תקווה במזרח ועד לצפון תל אביב שמזוהה איתם מאוד. המעבר לדירה כזו הוא החלטה בעלת משמעויות רבות ועל כן כדאי להכיר את כלל המשתנים.

  ראשית, יש להביא בחשבון שמחיר דירות יוקרה בתל אביב במגדל יכול להיות גבוה ולהצריך לקיחה של הלוואה ממקור כל שהוא. ניתן כמובן גם לשכור את הדירה ולהחליט אם לקנות אותה בהמשך. 

  מגדלים שנמצאים בערי הלוויין של תל אביב יציעו את אותם התנאים שניתן להשיג בתל אביב רק במחיר זול יותר, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון. 

  לא בכל מגדל יוקרה תקבלו את אותם השירותים במדויק וכדאי לברר מה היא רשימת השירותים המדויקת. 

  אחד היתרונות הגדולים במגדלי יוקרה הוא נושא החניה שמאפשרת לכם ראש שקט וידיעה שאין כל צורך להילחץ. 

  מגדלי יוקרה עם פנטהאוז מפואר

  כל בניין יוקרה מכיל גם פנטהאוז מפנק שממוקם בדירה הגבוה ביותר בבניין. הפנטהאוז נחשב למבוקש על ידי אנשים אשר חולמים בגדול ורוצים לגור במקום הטוב ביותר בבניין. בדרך כלל, הכניסה לפנטהאוז היא פרטית ולא ניתן להגיע לקומה מבלי להצטייד במפתח ייעודי למעלית. הנוף שנשקף מהפנטהאוז שווה את הכול ומאפשר לצפות למרחוק ולראות את כל קצוות העיר עד לים במערב. 

  חשוב לבחור בדירה שמתאימה לכם גם מהפן של כיווני רוח ושמש. ישנן דירות שפונות כלפי דרום והן יהיה יותר מוארות מן הסתם. אם אתם אוהבים שקיעות אז כדאי לבחור בדירה שפונה לכיוון מערב.

   

  הומלנד לא יוצרת כמו אף חברה אחרת

  HOMELAND

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם
   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל