מגדלי ASSUTA VILLAGE

מגדלי אסותא

המגדל נבנה על גבי מתחם בית החולים אסותא ההיסטורי בצפון הישן על רחוב ז'בוטינסקי. מדובר בפרוייקט יוקרתי ואייקוני בנופה של תל אביב. קבוצת הרכישה נוהלה ע"י קבוצת העיר החדשה אשר הוציאה לפועל שני מגדלים בני 26 קומות ושני מבנים לשימור בני 2-3 קומות שהוסבו גם הם למגורים. במגדל 155 יחידות דיור ולרווחת הדיירים שלל מתקנים לרבות בריכת שחייה מקורה, חדרי כושר, ספא, שטחים ציבוריים ירוקים ואבטחה. בניית אסותא וילג' התעכבה עקב תלונות הדיירים בבניינים הסמוכים אשר דרשו לשפותם וכך קרה, נפסק לטובתם פיצוי של 16 מיליון ש"ח. המגדל תוכנן ע"י האדריכל משה צור, המתגורר במגדל בקומה ה-22, בסיגנון באוהאוס.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  מגדלי אסותא תל אביב

  ב-1935 נחנך בית חולים פרטי ומודרני בצפון תל אביב, אסותא. במשך 75 שנים שימשו מבני הבאוהאוס הייחודיים כבניין אשפוז, בי"ס לאחיות, בניין בידוד ובניין הנהלה – אבל במאה ה-21 הצרכים השתנו, והשטח יקר ערך הוסב לנדל"ן. כיום כולל המתחם מגדל בן 26 קומות שמחוברים ביניהם במעבר זכוכית שבו נמצאות גם המעליות, ועוד שני בניינים שנבנו על בסיס מבני הבאוהאוס הישנים – תוך כדי הקפדה על שימור המאפיינים המקוריים שלהם. באחד המבנים פועל גן ילדים, כחלק ממגמת עירוב השימושים שמנהיגה עיריית תל אביב, וכחלק מהמחויבות של היזמים לקהילה. בנוסף, ישנו חניון תת קרקעי שחלקו משרת את הציבור. אם גם אתם רוצים לרכוש או לשכור נכס בפרויקט מגדלי אסותא, כדאי לעשות זאת בעזרת הידע והניסיון של הומלנד.

  היתרונות של מגדלי אסותא

  • לוקיישן – המרכיב החשוב מכולם בכל עסקת נדל"ן. המיקום של צמד המגדלים ברחוב ז'בוטינסקי, קרוב לדיזינגוף, לים, לאזור באזל, לפארק הירקון ולעוד אטרקציות שמציעה תל אביב, הופך אותם למבוקשים במיוחד.
  • ייחודיות – האזור שבו הוקם המתחם – שנקרא אסותא וילג' – הפך לכזה שלא ניתן לבנות בו מגדלים גבוהים (פרט לאלה שכבר אושרו), ולכן מדובר בהזדמנות נדירה יחסית לגור במגדל יוקרה במרכז העניינים.
  • מגוון רחב של דירות – מ-80 מ"ר ועד 212 מ"ר, כשבקומות העליונות של המגדלים התקרות גבוהות במיוחד.
  • מתחם מפנק במיוחד – המגדלים כוללים בריכה שחייה (מקורה), ספא איכותי, שטחים פתוחים ועוד, שתורמים כמובן לאיכות החיים של הדיירים.
  • סגנון – מבני הבאוהאוס, שמהווים חלק בלתי נפרד מהמתחם, יוצרים לו אישיות של ממש. המגדלים עצמם תוכננו על-ידי אחד האדריכלים המובילים בארץ, ובפרט בתחום הבנייה לגובה רב, משה צור. הדבר בא לידי ביטוי במראה המרשים שלהם.

  דירה להשכרה מגדלי אסותא

  על-מנת ליהנות מכל היתרונות של מגדלי אסותא באופן מושלם, אנחנו בהומלנד מעמידים לרשותכם את ניסיוננו יקר הערך, את ההיכרות המעולה שלנו עם המגדלים התל-אביביים בכלל ואסותא בפרט ואת המחויבות המלאה להצלחת התהליך. השירות מתאפיין בשקיפות מוחלטת, והתוצאה: ניצול מיטבי של הזדמנויות רלוונטיות במחיר אטרקטיבי – בדרך לנחת רבה במיוחד.

  בחירת דירה בפרויקט מגדלי אסותא להשכרה - דגשים חשובים

  כיאה למגדל יוקרה מתקדם, מי שבוחר לחיות בו נהנה גם מבריכת שחייה צמודה (מקורה), ספא וכן מרחבים פתוחים וציר הליכה שמחבר את המתחם לעיר התוססת. בחירת דירה להשכרה מחייבת תשומת לב ל-3 דגשים עיקריים:

  • קומה – פרמטר שמשפיע על הנוף שניתן לראות מהחלונות והמרפסות בדירה, ומצד שני גם על המחיר. כדאי לדעת שבקומות העליונות התקרות גבוהות במיוחד.
  • שטח הדירה – מגדלי אסותא, כמו מגדלים רבים אחרים ברחבי תל אביב, מציעים מגוון רחב מאוד של נכסים, החל מ-80, 90 ו-100 מ"ר, דרך 117-123 מ"ר, וגם למעלה מכך.
  • התאמה מלאה – ככל שישנה גמישות רבה יותר מבחינת תכנון הדירה ואפשרויות ההתאמה שלה לצרכים הספציפיים ולהעדפות שלכם, כך תוכלו לרוות נחת רבה יותר מהחיים באחד משני המגדלים שמחוברים זה לזה עם מעבר זכוכית.

  מגדלי אסותא להשכרה

  בית חולים אסותא היה חלק מתל אביב הקטנה עוד משנות השלושים של המאה הקודמת, אבל העיר גדלה והקרקע יקרת הערך במרכז הצפון הישן – ז'בוטינסקי, בין ארבע ארצות ליהושע בן נון, קרוב מאוד גם לדיזינגוף וגם למתחם באזל – קרצה ליזמי נדל"ן. בשנת 2009 בית החולים עבר לאזור רמת החייל, ו-9 שנים מאוחר יותר הושלמה בניית מתחם מגורים חדשני ויפהפה, אסותא וילג'. מאחר שאחד התנאים לבנייה היה שימור מבני הבאוהאוס שבהם פעל בית החולים, לצד מגדל בן 26 קומות ישנם גם 2 בניינים נמוכים ומלאי קסם. בסך הכל כולל המתחם 155 יחידות דיור וכיום ניתן למצוא בחלק מהקומות של מגדלי אסותא להשכרה דירות יוקרה מרשימות במיוחד. למידע נוסף, צרו קשר עם הומלנד.

  פרויקט מגדלי אסותא להשכרה - הומלנד

  באופן טבעי, כשמדובר על מתחם יוקרתי, אין טעם לחפש בלוחות הרגילים מודעה מהסוג של "מגדלי אסותא להשכרה דירה" – אלא נדרש תהליך אחר, בלוויית אנשי מקצוע שיודעים ליצור חיבורים מדויקים בין בני אדם לבין נכסים אידיאליים עבורם. הניסיון הרב של הומלנד בכל הנוגע למציאת דירות להשכרה במגדלים המבוקשים, ההקשבה המלאה לצרכים ולתשוקות של כל לקוח והמחויבות המוחלטת להצלחת התהליך מבטיחים – וגם מקיימים – הצלחה במציאת הבית הטוב ביותר עבורכם, לכל פרק זמן שתרצו.

  מגדל אסותא

  כל אחד מגיע לשלב בחיים שלו שבו הוא מבין שמגיע לו יותר מהכול. וכשזה נוגע לאיכות חיים ומגורים, מגדלי אסותא – פרויקט היכול להגשים לכם את חלום הדירה המפוארת והמעוצבת באווירה תל אביבית, עם מבחר מתקנים ושירותים שהופכים את המגורים במגדל לחוויה. רוצים לשדרג את איכות החיים, פנו להומלנד בית ממכר נכסים.

  למה דווקא מגדלי אסותא בתל אביב?

  מגורים בפרויקט של מגדלי אסותא הם אידיאליים עבור מי שמעוניין לנהל את חייו באזור המרכז ובכל זאת לא להתפשר על איכות החיים, הסביבה הירוקה, האוכלוסייה שהוא מתגורר בשכנות לה ומוסדות החינוך המעולים לילדים.

  היתרונות של מגורים בפרויקט מגדלי אסותא

  • מגדלי אסותא מציעים מבחר דירות לרכישה והשכרה, החל מ-80 מ"ר וכלה בדירות פאר של 123 מ"ר ויותר.
  • הבניינים מעוצבים בצורה מודרנית, בשילוב עם ארכיטקטורת באוהאוס מרהיבה.
  • שני הבניינים מחוברים ביניהם עם גשר זכוכית.
  • המגדלים נמצאים במיקום מרכזי בתל אביב וקרובי לצירי תנועה מרכזיים.
  • המקום מאובטח בכל שעות היממה.
  • מגדלי אסותא מוקפים בשטחים ירוקים רחבי ידיים, לבילוי פסטורלי מחוץ לבית.
  • כחלק בלתי נפרד מרמת החיים במגדלים, ניתן למצוא בהם גם ספא מקצועי, בריכת שחיה וחדר כושר מאובזר.
  • המגדלים כוללים חניון תת קרקעי מרווח.

  פרויקט אסותא תל אביב

  כפי שכבר הבנתם, מגדלי אסותא הם פרויקט ייחודי בנוף התל אביבי ולכן נחשבים ליעד מבוקש למגורים, בשכירות או באמצעות רכישת דירה במגדל. אולם כדי להצליח לבחור מבין היצע הדירות של מגדלי אסותא את הנכס המושלם עבור הצרכים שלכם, יש צורך בליווי של חברת תיווך מקצועית. חברת תיווך המתמחה בפרויקטים ומגדלים כגון מגדלי אסותא, הכוללים דירות יוקרה ודירות למי ששואף לחיות ברמת חיים גבוהה, מחוברת למצב בשטח ויש לה מידע מהימן ועכשווי אודות הדירות הזמינות במגדל. מתוך אלו, תוכלו לבחור דירה בפרויקט מגדלי אסותא בהתאם לתקציב שלכם והצרכים שלכם כיחידים, זוג או משפחה. בנוסף לרמה מקצועית בלתי מתפשרת, חפשו חברת תיווך שהשירות בה הוא חם, אישי ומכל הלב, כהומלנד בית ממכר נכסים

  מגדלי אסותא בתל אביב

  רחוב ז'בוטינסקי נחשב לאחד מהרחובות המבוקשים של תל אביב, הוא ממוקם בצפון הישן של העיר וחוצה כמה מהרחובות המרכזיים של העיר כמו: אבן גבירול ודיזנגוף. מהסיבה הזאת, מי שמבקש חוויית מגורים תל אביבית אמיתית, מבקש לחיות במרכז העניינים ולא רוצה להתפשר על פחות מתנאי המגורים המפנקים ביותר, קרוב לוודא שימצא את שחפצה נפשו באחת מיחידות הדיור השוכנות במגדלי אסותא. מגדלי אסותא ממוקמים על רחוב ז'בוטינסקי, על גבי המתחם של בית חולים אסותא הישן. במתחם 2 מגדלים יוקרתיים, בני 26 קומות, כל אחד, אשר תוכננו על ידי האדריכל משה בן צור (אשר בעצמו ובכבודו גם מתגורר במגדל), ועוד שני מבנים לשימור, אשר גם הם הוסבו למבני מגורים. בניית המגדלים הושלמה בשנת 2018. הומלנד – בית ממכר נכסים, ההתמחות בהשכרת דירות במגדלים.

  חיים בסטנדרטים גבוהים

  מעבר לדירות המודרניות והמעוצבות, במתחם של מגדלי אסותא ישנם מגוון מתקנים אשר מיועדים לרווחת הדיירים וביניהם: בריכת שחייה מקורה, מתקני ספא, חדרי כושר ושטחים ציבוריים ירוקים. במגדלים ישנם גם שירותי אבטחה – כך שמעבר למחייה בסטנדרטים גבוהים ניתן ליהנות גם מתחושת ביטחון לאורך כל ימות השבוע ובכל שעות היממה. כך יוצא, שכל מי שתר אחר דירה במגדלי אסותא להשכרה, עתיד ליהנות לא רק ממגורים בדירת יוקרה אשר תוכננה בקפידה, ולא רק מהמיקום האטרקטיבי, בלב העניינים של העיר ללא הפסקה, אלא גם ממגוון מתקנים מושקעים, אשר הופכים את המגורים במקום לחוויה כוללת מפנקת ומהנה.

  מגדלי אסותא להשכרה – מחפשים דירה?

  אם אתם נמנים על אוהבי החיים הטובים וכחלק מכך, מחפשים אחר דירות להשכרה במגדלי אסותא, אתם עתידים לגלות דירות בגדלים שונים, אשר המשותף לכולם הוא המפרט הטכני הגבוה ותשומת הלב אשר ניתנה לכל הפרטים – גדולים כקטנים. כך שעוד בטרם תחילת הליך החיפוש, כדאי שתבינו מה גודל הדירה המבוקשת ומה גובה התקציב אותו אתם יכולים או מעוניינים להקצות למטרה (טווח מחיר השכירות הינו גבוה במיוחד). כמובן, שייעוץ וליווי מקצועי אשר יינתן על ידי חברה מנוסה בעלת שם ומוניטין, יכול להתוות לכם את הדרך (ואף לקצר אותה) לעבר דירת החלומות באחד מאותם מגדלי היוקרה. הומלנד- בית ממכר נכסים, תשמח לעמוד לצדדכם למציאת הדירה הנכונה.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה