מגדלי DA VINCI

מגדלי דה וינצ'י

דה וינצ'י תל אביב, הינו פרויקט מרהיב הכולל שני מגדלים הבולטים בעיצובם המרשים בנוף התל-אביבי, בפינת הרחובות דה וינצ'י וקפלן. בפרויקט 2 מגדלי יוקרה בני 42 קומות כל אחד והם כוללים כ-375 דירות בתמהיל מגוון אשר תוכננו בקפידה על ידי האדריכל אבנר ישר.

הפרוייקט מציע חווית מגורים מושלמת המשלבת את כל הנוחות שיש למגדל מגורים להציע, כולל בריכה מרחפת בקומת הספא ונוף עוצר נשימה של עיר ללא הפסקה ומאפשרות ליהנות מכל היתרונות שיש לעיר להציע. המתחם יציע בנוסף שטחי מסחר ושני בנייני משרדים בני 8 ו-11 קומות.

במרכז המתחם מחברת "חצר פנימית" אשר תהווה פיאצה רחבה עם פארק אקולוגי מרשים שיתפרש על פני שטח של כ-2 דונם.

דה וינצ'י מאפשר לגור ממש בלב העיר בקרבת מרכזי התרבות המובילים – הבימה, שרונה, מוזיאון תל אביב, תיאטרון הקאמרי ובית האופרה. הפרויקט נהנה ממיקום מנצח, בסמוך לרחובות העיר התוססים כמו שדרות רוטשילד ואבן גבירול, ומנגישות יוצאת דופן לצירי התנועה המרכזיים של העיר כמו נתיבי איילון, דרך נמיר, תחנת רכבת השלום ותחנת הרכבת הקלה הצפויה לקום בעתיד.

כל הדירות בפרויקט היוקרה לאונרדו דה וינצ'י נמכרו תוך חודשים ספורים בלבד, להוציא 2 פנטהאוזים בקומה ה-42 של כל מגדל, בשטח של כ-400 מ"ר + 150 מ"ר מרפסות, עם בריכות שחיה פרטיות – המוצעות במחיר של 80 מיליון שקל.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  מגדל דה וינצ'י תל אביב

  מגדלי דה וינצ'י הוא פרויקט מרהיב ביופיו הכולל 2 מגדלי יוקרה בני 42 קומות כל אחד. הפרויקט ממוקם במרכז תל אביב בסמוך לאזורי הבילוי של העיר. המיקום של הפרויקט יהיה בפינת הרחובות דה וינצ'י וקפלן. ממש מעבר לכביש מגני שרונה הפרויקט כולל 375 דירות יוקרה רחבות ומפנקות. תמהיל הדירות מתאים גם לאנשי עסקים שרוצים להגיע לעיר ולזוגות צעירים שרוצים לגור בדירת יוקרה במרכז תל אביב .מדובר על אחד האזורים המבוקשים ביותר בתל אביב, מה שגורם למשקיעים רבים לבחון את ההשקעה בפרויקט. למרות שכמעט כל הדירות בפרויקט נמכרו כבר בשלב הראשון, יש אפשרות לבדוק לגבי השקעה בדירות מסוימות שעדיין לא נמסרו. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על השקעה במגדלי דה וינצ'י, פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  מגדלי דה וינצ'י - מגדל מגורים יוקרתי

  מגדלי דה וינצ'י מאפשרים מגורים במגדל יוקרתי עם כל הפינוקים. מתקנים אייקונים כמו בריכה מרחפת במחברת בין הבניינים, בקומת הספא ,מאפשרים לקחת כמה שעות ולהתפנק בסוף יום עבודה וחנייה – מגדלי דה וינצ'י מציעים חניון לדיירי הבניין שיכול לחסוך חיפוש חנייה במרכז תל אביב.

  משרדים למכירה בפרויקט

  מעבר למגורים מגדלי דה וינצ'י מציעים גם שטחי מסחר בפרויקט. כבר בשלבים הראשונים חברות שונות הביעו עניין לגבי רכישת משרד בפרויקט. בפרויקט מגדלי דה וינצ'י יהיו שני בנייני משרדים בני 8 ו-11 קומות. אחת הנקודות המרשימות ביותר של מגדלי דה וינצ'י היא "החצר" שתכלול פארק אקולוגי על פני שטח של כ- 2 דונם.

  מגדלי דה וינצ'י - דירות יוקרה

  אם אתם רוצים לגור במרכז תל אביב ולרכוש דירת יוקרה באחד המגדלים, חשוב להבין מה בדיוק היתרונות השונים של מגורים בפרויקט. לשם כך, פנו עוד היום אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה