מדובר בפרויקט שיזמה קבוצת חבס בו שני מגדלים עגולים שעוצבו על ידי מעצב העל הבינלאומי פיליפ סטארק ומשרד האדריכלים יסקי מור סיוון.

צמד המגדלים בני 37-39 קומות משקיפים על כל אזור גוש דן .מגדלי יו מתנשאים לגובה של 142 מטר ובהם כ-300 יח"ד. בפרויקט יש דירות ונכסים במגוון גדלים.

במגדלים נהנים הדיירים ממועדון דיירים מפואר בהשקעה של 1,500,000$ בו הם יכולים להיפגש עם חברים ושכנים נוסף לכך יש ספא בריאותי ענק הכולל בריכה, חדר כושר מאובזר במיטב המתקנים והמכשירים הקיימים בתחום, חדרי סאונה וחדר מס'אג, בכניסה ללובי מוצב שומר 24 שעות.

מגדלי יו הפכו לאייקון כסמל לשכונת מגדלי היוקרה – פארק צמרת

מי שלא שמע עדיין על מגדלי יו כנראה שלא חי בארץ בשנים האחרונות. מדובר על שני בנייני מגורים מרהיבים אשר ממוקמים באחד האזורים היוקרתיים ביותר במרכז. מדובר על פארק צמרת, מתחם מעוצב ומדהים ביופיו שמתאים לאנשים אשר מחפשים יוקרה ולא מוכנים להתפשר על רמת החיים שלהם. הומלנד היא חברת תיווך מהמובילות בארץ והיא עוסקת בתיווך של נכסים ודירות יוקרה באזור המרכז בפרט ובכל רחבי הארץ.

מגדלי yoo – על מה מדובר?

מגדלי YOO הם למעשה שני בניינים גבוהים שמיועדים למגורים ברמה הגבוהה ביותר. הבניינים בני 37 ו-41 קומות בנויים על שטח של 100 אלף מ"ר וכוללים חניון תת קרקעי עצום.

 • המגדלים ממוקמים מצפון מערב לשכונת פארק צמרת ונחשבו לגבוהים ביותר במדינת ישראל עד לפני כמה שנים.
 • הבניינים עוצבו ותוכננו על ידי מעצב העל הידוע פיליפ סטארק.
 • אחד החידושים בבניינים אלו הוא היחס שקיבלו בשטחים הציבוריים. מי שמתגורר בבניין יוכל ליהנות ממועדון דיירים מפואר, ספא, לובי רחב ידיים וכמובן בריכת שחיה.
 • כל רוכש דירה בבניין יכול לעצב אותה כרצונו שכן החללים שווקו ללא עמודים פנימיים וכך ניתן החופש העיצובי בתכנון של כל דירה במתחם.
 • גודל הדירות נע בין 88 מ"ר ל-800 מ"ר שלמים.

איך נראים מגדלי yoo מבחוץ?

העיצוב החיצוני של מגדלים אלו הוא בצורת גליל גבוה. אמנם מבחוץ נראה כאילו מדובר על דירות מגורים עגולות, אך מדובר על תכנון פנימי שכולל זוויות ישרות בלבד. המראה המעוגל הוא ללא ספק מושך את העין והופך את כל העין להרבה יותר מעניין ומרתק. המרפסות החיצוניות הן בעלות דופן מעוגל וביניהן ישנם מרווחים מרובעים.

המקום מציע את כל הפינוקים האפשריים והוא ממוקם בקרבת כל מה שנחוץ, זאת על מנת ליהנות מכל מנעמי העיר. המגורים מתאימים לכל מי שמחפש יוקרה, רמה גבוהה ועיצוב ייחודי שלא נראה כמותו בארץ. הריהוט בדירות בנוי החומרי הגלם האיכותיים ביותר ועיצוב התאורה הופך את החללי השונים למהממים. מאז סיום הבניה אוכלסו הבניינים על ידי דיירים רבים וניתן לשער שכל מי שמתגורר בהם נהנה משפע של אפשרויות, נוף מדהים ושקט.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  דירה במגדלי יו

  למרות התפיסה שמחיר דירה במגדל מגורים איכותי ויוקרתי, גבוה בצורה ניכרת ממחירן של דירות אחרות – אין זה הדבר. אין ספק כי מגדלי מגורים הם דרך מגורי העתיד. פנו להומלנד בית ממכר נכסים המומחים למגורים במגדלים בת"א. 

  מדוע דווקא מגדלי yoo?

  לא חסרות סיבות הגורמות לכך כי מגדלי yoo נחשבים כמשאת נפשם של ישראלים רבים. והסיבה הראשונה, היא, כמובן מיקומם באזור מרכזי בתל אביב, שלמעשה, מקיף את הגרים בהם בכל מה שהם צריכים, מבלי להתאמץ. הסיבה השנייה, אף היא נובעת מהמיקום, בחלקה, הנוף הנשקף מחלונות הדירות שבמגדלים, במיוחד הדירות הממוקמות בקומות הגבוהות. ונוף, כידוע, נחשב לנדיר במיוחד, בעיקר בערים צפופות כמו תל אביב. הסיבה השלישית מערבת בין איכות ליוקרה. לא רק הדירות רחבות הידיים שמציעים מגדלי yoo לדייריהם הם ההופכים את המגורים במגדלים לחלום, אלא גם השירותים הנוספים המוצעים כדרך שגרה לדיירים שגרים בהם – בריכת שחייה, חדרי כושר, סאונה – יבשה או רטובה וספא – שמאפשרים לדיירי המגדלים היוקרתיים ליהנות מכל הפינוק האיכותי ביותר, מבלי לצאת מתחומי המתחם.

  דירות למכירה במגדלי יו

   המגורים במגדלי מגורים יוקרתיים, כידוע, אינם מיועדים לכל אחד, ואף מגדלי yoo אינם יוצאי דופן מכך. למי שאינו מכיר את מגדלי yoo נספר, כי מדובר בזוג מגדלי מגורים בשכונת פארק צמרת בתל אביב. המעטפת הגלילית החיצונית של כל אחד משני המגדלים מסתירה ליבה מרובעת הכוללת כ-300 יחידות דיור יחד. המגדלים משתרעים על שטח בנוי של כ-100,000 מ"ר. המגדל המערבי שבהם כולל 39 קומות מגורים, בעוד שהמזרחי נמוך מעט יותר, וכולל "רק" 35 קומות מגורים. המגדל המערבי, שגובהו 150 מטר נשא בתואר המכובד "בניין המגורים הגבוה ביותר בארץ" בין השנים 2008 ו-2010. אז, הפסיד את התואר המכובד למגדל W, שהוקם באותו המתחם וניצח אותו בזכות גובהו – 156.40 מטר. למגדלי יו אזכור גם באתרי גורדי שחקים בינ"ל, מה שמוסיף לא מעט להילת היוקרה האופפת אותם, ולרושם הנחשק והבלתי מושג שלהם. הבניינים מאוכלסים בשמנה ובסלתה של החברה הישראלית, ורכישת דירה שם נחשבת לחלום שאליו רבים שואפים, אולם רק מעט מאד, בפועל, מצליחים להגשים. פנו להומלנד בית ממכר נכסים המתמחים בשיווק ומכירת דירות יוקרה למציאת נכס במגדלי yoo.

  מגדלי יו למכירה

  מגדלי מגורים איכותיים, הם, בפירוש, עניין אקסקלוסיבי, סוג של "מועדון" סגור, אשר מסנן בקפידה רבה את החברים בו. מגדלי מגורים בוטיקיים מסוג זה פונים לקהל יעד ספציפי ואל מעמד סוציו-אקונומי מסוים שרוצים לנהל את חייהם בסביבת שכנים / אנשים הדומים להם וממעמד זהה. מחיריהן של דירות במגדלי מגורים איכותיים אינם גבוהים באופן ניכר מדירות בבניינים אחרים – מגדלי המגורים היוקרתיים בהחלט מספקים לגרים בהם תמורה נאותה עבור המחיר. פנו למומחים להומלנד – בית ממכר נכסים למציאת דירת היוקרה שלכם.

  מה ייחודם של מגדלי יו על פני מגדלי מגורים אחרים?

  ראשית, המיקום. מיקומם של מגדלי יו באזור מרכזי, מאפשר לגרים בהם להגיע לכל מקום בתל אביב ומחוצה לה במהירות והקלות שכן סמוכה לצירי תנועה ראשיים. שנית – הנוף. הנוף הנשקף מחלונות המגדלים, במיוחד הקומות הגבוהות שלהם, הוא עוצר נשימה – הים, העיר תל אביב. קל מאד לראות רחוק. שלישית – איכות ויוקרה. מגדלי יו ידועים לא רק בשל הדירות רחבות הידיים והיוקרתיות של חומרי הגמר והתחזוקה שהם מציעים, אלא גם בזכות השירותים המוצעים לדיירים הגרים בהם. במתחם ניתן למצוא שלל מתקנים לרבות חדר כושר (עם מאמן אישי), בריכת שחייה, סאונה – רטובה ויבשה, ספא וחדר טיפולים, שמאפשרים לדיירים במגדלים ליהנות מאיכות מגורים גבוהה ביותר, והכל מבלי לצאת מהמתחם.

  מגדלי יו

  מגדלי יו הוא שמם של זוג מגדלי מגורים הממוקמים בשכונת פארק צמרת בת"א. מעטפתם הגלילית של המגדלים מסתירה את ליבתם המרובעת והם משתרעים על שטח בניה כולל בן כ-100,000 מ"ר. המגדלים כוללים 35 קומות מגורים ו-39 קומות מגורים, וקיימות בהם קרוב ל-300 דירות מגורים. המגדל המערבי שמבין זוג מגדלי יו נחשב לבניין המגורים הגבוה ביותר בישראל בשנים 2008 עד 2010, או אז, הוא העביר, כלאחר כבוד, את תוארו זה למגדל W, ששוכן באותו מתחם ובנייתו הסתיימה באותה השנה. לזוג המגדלים תיעוד ואזכור מכובד באתר גורדי השחקים העולמי, והם נחשבים למגדלי מגורים מוקפדים ויוקרתיים, ולמרות זאת נגישים תקציבית. למעשה, המעוניינים לרכוש דירה באחד משני הענקים האיכותיים הללו יופתעו מהמחיר. מעוניינים? פנו למומחים הומלנד – בית ממכר נכסים, אשר מלווים ומאכלסים את שכונת פארק צמרת מימיה הראשונים. 

  קידום אתרים עם לאוס מדיה