מגדלי הצעירים (מגדלי ארלוזורוב)

שער אייקוני חדש זה לצפון תל-אביב ניצב בקצה הצפוני של קומפלקס מבנים חדש לאורך נתיבי איילון הסואנים, דרך בגין ופארק וולובלסקי.

פרויקט Young ארלוזורוב מורכב משני מגדלים בחתך אליפסה בגובה 40 ו-46 קומות המחוברים בניהם בגשר ייחודי, בעיצוב ארכיטקטוני מדהים, בעל קווים מעוגלים ועתידניים.

משרד האדריכלים "יסקי מור סיון" ממשרדי האדריכלים המובילים בישראל, תכנן את מגדלי הצעירים – יצירת מופת ארכיטקטונית אורבנית.

486 יחידות (10% לטובת דיור בר השגה) בנות 2,3,4, ו-5 חדרים, פנטהאוזים ודירות פאר מיוחדות מרכיבות תמהיל יוצא דופן של פרויקט יוקרה בלב ליבה של ת"א, מול פארק מוריק, עם קרבה לצירי תנועה ראשיים,

כולל מנהרת תנועה ייעודית מאיילון ישירות לחניון המגדל. לובי גבוה ומפואר, יקדם את הדיירים והעובדים בחמשת קומות המשרדים, מרכז מסחרי ובו מסעדות, בתי קפה, בנקים וחנויות שירותים, יאפשר נוחות מרבית לעסקים במגדל.

עשר מעליות מהירות ישרתו את הדיירים,שטחי משרדים ומסחר, גן ילדים ובקומת הגג של המשרדים יוקם מרכז ספורט וספא.

המגדלים הזורמים והדינאמיים הינם תוספת רבת-השראה לתל-אביב.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  קצת על מגדלי הצעירים

  מגדלי הצעירים הם אחת התוספות האחרונות לקו הרקיע החדש של תל אביב. מדובר בצמד מגדלים שנבנים באזור תחנת הרכבת ת"א מרכז על גבול גבעתיים, כחלק משינוי אופי האזור. הם כוללים, לצד כ-500 יחידות דיור, גם שטחים מסחריים, משרדים וגני ילדים. חמש הקומות הראשונות משותפות לשני המגדלים, ובנוסף יש עוד 41 קומות במגדל הגבוה ו-35 במגדל ה"נמוך" (שמתנשא גם כך לגובה של 150 מטר). בניית המגדלים החלה בשנת 2012, וצפויה להסתיים ב-2020. הבקיאות המעמיקה של הומלנד בעולם הנדל"ן התל-אביבי, ובפרט בכל הנוגע לגורדי השחקים היוקרתיים שצצו בה בשנים האחרונות, תסייע לכם לבצע עסקאות משתלמות במיוחד גם במגדלים אלה.

  למה כדאי לנצל את ההזדמנות של מגדלי הצעירים?

  • מגוון דירות – של 2 חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים וגם פנטהאוזים.
  • בריכת שחייה – וכאמור גם גני ילדים וחנויות, מסעדות, סניפי בנקים ממש מתחת לבית, כך שהחיים יהפכו לנוחים במיוחד.
  • לוקיישן מרכזי – המגדלים שוכנים על דרך בגין, במרחק הליכה קצרה לקניון עזריאלי, לתחנת הרכבת ת"א מרכז ומסוף האוטובוסים שצמוד לה, וגם בסמוך לנתיבי איילון – כך שקל מאוד להגיע מהם לכל מקום גם בתל אביב וגם מחוצה לה. בעתיד צפויה לעבור בקרבת מקום גם הרכבת התחתית של גוש דן. על-פי תוכנית בניין העיר, באזור צפוי להיות מוקם מרכז עסקים משמעותי.
  • השקעה חכמה – מחירי הדירות בפרויקט כבר עלו, כך שכדאי להקדים ולממש את ההזדמנות הנדל"נית האטרקטיבית.

  איך לבחור נכון את הנכס הבא שלכם במגדלי הצעירים?

  מגדלי הצעירים הם כאמור התוספת האחרונה לשורה ארוכה של מגדלים שכבר מעטרים את קו הרקיע התל אביבי (מידטאון תל אביב הסמוך, מגדל הגימנסיה, פארק בבלי, מגדלי Yoo בפארק צמרת ועוד). על-מנת לנצל את ההזדמנויות הרבות באופן הנכון ביותר עבורכם, תוכלו להיעזר במומחיות שלנו. הומלנד בית לממכר נכסים נהנית מניסיון של כמעט 30 שנים בתחום, ומציעה שירות קשוב מאוד, זמין לחלוטין ומחויב להצלחה שלכם. בנוסף אנחנו מקפידים על תמחור הוגן ושקיפות מוחלטת, כך שאתנו תוכלו להגיע לנכס המתאים לכם ביותר באמת וללא שום פשרות.

  מגדלי הצעירים למכירה

  הבנייה שלהם החלה ב-2012 ותסתיים ב-2020, במידה רבה הם מייצגים את העתיד של תל אביב, הם חלק ממתחם שעומד להתהוות מול תחנת הרכבת ת"א מרכז ויש בהם כ-500 יחידות דיור – אלו הם מגדלי הצעירים, שנקראים גם מגדלי ארלוזורוב. ניתן למצוא בשני מגדלי הצעירים למכירה דירות בנות 2 חדרים, 3 חדרים, 4 חדרים ו-5 חדרים, ומי שכבר הקדים וקנה נכס באחד המגדלים כבר נהנה מעליית ערכו. בעזרת המומחיות של הומלנד בית לממכר נכסים תוכלו גם אתם למצוא דירה שעונה באופן מלא לצרכים שלכם ותספק לכם חיים ברמה גבוהה וגם השקעה חכמה בנדל"ן איכותי.

  איך למצוא דירות בפרויקט מגדלי הצעירים למכירה בתנאים טובים במיוחד?

  • היכרות עם המאפיינים הייחודיים של המגדלים – תל אביב התמלאה בשנים האחרונות בכמה וכמה מגדלים מרשימים מאוד. מגדל נווה צדק, מגדלי אסותא, מגדל רמז, שכונת המגדלים שמרכיבה את פארק צמרת ויש עוד כמובן. רק מי שכבר ליווה עסקאות של קניית דירות במגדלים יכול להבטיח לכם, וגם לקיים, הגעה לעסקה מוצלחת באמת מבחינתכם.
  • מחויבות – הומלנד מתנהלת מתוך מחויבות מלאה לאינטרסים המהותיים של כל לקוח ולקוחה, כך שתוכלו לממש את ההזדמנויות הטובות ביותר בתחום הנדל"ן ובפרט בצמד המגדלים שבצפון דרך בגין.
  • התאמה מדויקת – דגש חשוב נוסף ברכישת דירת יוקרה בפרויקט מתקדם כמו המגדלים, שאמורים להוות חלק ממרכז עסקים ראשי שיוקם באזור, הוא התאמה מושלמת להעדפות ולצרכים שלכם.

  פרויקט מגדלי הצעירים - קנייה נכונה עם מקצוענים מנוסים

  קבוצת חג'ג' אמורה להשלים ב-2020 את בניית המגדלים בני 46 ו-40 הקומות, כשמתוכן 5 הקומות התחתונות והמשותפות לשני המגדלים מיועדות למסחר, בילויים, משרדים, בריכה, ספא ועוד. גורמים שונים מציעים במגדלי הצעירים למכירה דירות, כאמור בשלל גדלים. עם היכולות הגבוהות של הומלנד, שכבר הניבו שלל הצלחות מוכחות בעבר, כניסה בקרוב לפרויקט שמרשים היא רק עניין של זמן. השילוב בין הבקיאות המקצועית שלנו לבין הקשב המלא לרצונות שלכם מהווה בסיס לבחירת הדירה המיטבית, זו שמתאימה לכם באופן מושלם.

  פרויקט מגדלי הצעירים

  אם יש עיר בארץ שלא עוצרת אפילו לרגע אחד, זו תל אביב. העיר המדהימה מכונה גם "עיר ללא הפסקה" ומעבר למקומות הבילוי והתרבות ואפשרויות התעסוקה הרבות שהיא מציעה, הכינוי הזה גם מתייחס לתנופת הבנייה המואצת המתרחשת בה. חלק מהבנייה הזו ניתן למצוא בפרויקט מגדלי הצעירים, שמסמל את תמצית החלום התל אביבי על מגורים באווירה יוקרתית וטרנדית. מגדלי הצעירים בנויים בעירוב שימושים ומציעים רמת חיים גבוהה. הומלנד בית ממכר נכסים הם הכתובת בדרך לבית במגדל

  קצת על פרויקט מגדלי הצעירים

  פרויקט מגדלי הצעירים תוכנן על-ידי אחד ממשרדי האדריכלות המובילים בארץ, יסקי מור סיון, והחזון שהוביל את הקמתו הייתה השאיפה לספק פתרון מגורים ברמה גבוהה ובעיצוב אורבני-מודרני שמביא בחשבון את קצב החיים המהיר והצרכים של אוכלוסיות היעד של הפרויקט. פרויקט מגדלי הצעירים מכיל שני מגדלים המהווים יצירת מופת ארכיטקטונית, עם גשר שמחבר ביניהם. מגדלי הצעירים מכילים דירות של 2, 3, 4 ו-5 חדרים, כמו גם דירות מפוארות ופנטהאוזים. הגיוון הרב מאפשר לכל מי ששואף להעלות את רמת החיים שלו ולחיות באווירה תל אביבית עכשווית, למצוא נכס במגדל. בנוסף עתידים להיבנות באזור של מגדלי הצעירים מרכז מסחרי הכולל בנקים, מקומות בילוי, מסעדות ועוד. המקום יכלול גם גני ילדים איכותיים ובקומת הגג יוקמו מרכז ספורט משוכלל עם ספא מפנק. מגדלי הצעירים ממוקמים קרוב לצירי תנועה עיקריים, כך שההגעה אליהם ומהם למקומות אחרים במרכז ובשאר הארץ, פשוטה וקלילה.

  למצוא דירה בפרויקט מגדלי הצעירים – עכשיו זה אפשרי מתמיד

  הפרויקט של מגדלי הצעירים עתיד לספק מגוון פתרונות מגורים ו-10% ממנו מוקצים לטובת דיור בר השגה. עם זאת חשוב לזכור שהפרויקט של מגדלי הצעירים כולל 486 יחידות דיור ולכן יש צורך בליווי מקצועי על-מנת לברור מתוך הדירות הפנויות את המתאימה ביותר לצרכים שלכם. כדי למצוא את דירת חלומותיכם בפרויקט מגדלי הצעירים, פנו לחברת תיווך מוכרת ואמינה המתמחה בפרויקטים של דירות יוקרה. כך תוכלו לקבל מידע מדויק אודות הנכסים הפנויים עבורכם במגדל ולבחור את הדירה שתהפוך לבית שלכם, בהתאם לתקציב העומד לרשותכם וגודל הדירה הרצוי לכם. פנו עוד היום להומלנד בית ממכר נכסים.

  מגדלי הצעירים דירות למכירה

  יש לא מעט צעירים אשר תרים אחר דירה בתל אביב והמשותף לכולם, הוא הרצון למצוא דירה אשר תאפשר להם את איכות החיים הטובה ביותר – הן מבחינת המיקום בעיר, הן מבחינת מראה הדירה, הן מבחינת השכנים והן מבחינת הסביבה. מהסיבות הללו, כל משקיע אשר מעוניין להשקיע בנדל"ן בתל אביב ומכיר קצת את העיר על הפרויקטים החדשים שבה, ישמח לגלות מודעה בלשון: "מגדלי הצעירים למכירה". הומלנד- בית ממכר נכסים, הינה חברת נדל"ן עם התמחות להשלמת המשימה.

  מגדלי הצעירים למכירה – ליהנות מאיכות חיים גבוהה

  אם מסיבה כזאת או אחרת עדיין לא יצא לכם לשמוע על מגדלי הצעירים בתל אביב, אז חשוב שתדעו כי מדובר ב-2 מגדלים מיוחדים ומרשימים במיוחד המכילים 40 ו-46 קומות, אשר ממוקמים בדרך בגין, סמוך לתחנת הרכבת ארלוזורוב, הקריה ומגדלי עזריאלי. הליך בניית המבנים החל בשנת 2012 וכיום, בשנת 2021 הוא כבר נמצא לקראת סיום.  ב-2 המגדלים יש לא פחות מ-486 יחידות דיור מודרניות (48 דירות מתוכן הוקצו לצורך "דיור בר השגה"), בנות 2,3,4 ו-5 חדרים כמו גם דירות פאר, פנטהאוזים ומשרדים – מה שמבטיח שכל אחד יוכל למצוא דירה אשר עונה על דרישותיו כמו גם על התקציב אותו הוא מעוניין להשקיע במטרה. חשוב לציין, שמגדלי הצעירים מציעים את כל השירותים והפינוקים הנדרשים לצורך חיים תל אביביים באיכות הגבוהה האפשרית ובין היתר: לובי מפואר ומפנק, קרבה למרכז מסחרי עם מסעדות, חנויות ובתי עסק שונים, לא פחות מ-10 מעליות מהירות, גן ילדים ואפילו מרכז ספורט, אשר כולל בריכה וספא.

  מחפשים אחר דירה למכירה במגדלי הצעירים?

  מיותר אולי לציין, שבכל מה שקשור לנושא של מגדלי הצעירים למכירה, הביקוש הינו גבוה במיוחד וכמובן, שהוא רק הולך ועולה, ככל שהפרויקט מתקרב לסיומו. אז אם גם אתם מחפשים אחר דירה יוקרתית להשקעה או שאתם מבקשים ליהנות מדירה אשר מציעה איכות חיים בסטנדרטים בלתי מתפשרים, קיימת חשיבות גבוהה שתתחילו לנקוט כבר עכשיו בצעדים לעבר רכישת הדירה – כידוע, דירות טובות נמכרות מהר ובכדי ליהנות מדירה אשר תענה על הדרישות שלכם, מבחינת הגודל, הקומה ודרישות אחרות, חשוב להקדים ולהתחיל בצעדים לעבר הדירה המבוקשת כבר היום באמצעות חברת נדל"ן מקצועית וותיקה כמו הומלנד – בית ממכר נכסים.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה