מגדלי כיכר המדינה

לאחר שנים של ציפייה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב העניקה היתר לחפירה ודיפון!

הבעלות בקרקע מחולקת בין כ-250 בעלי מגרשים פרטיים, חלקם קנו את המגרשים עוד בשנת 1942, ועיריית תל אביב .

בלב כיכר המדינה היוקרתי יקומו שלושה מגדלי יוקרה בני 40 קומות עם כ-450 יחידות דיור, בניין בן 10 קומות לצרכי ציבור ובמרכזם פארק ציבורי ואגם. את הפרויקט מנהלת חברת וקסמן גוברין גבע ועל תכנון הפרויקט מנצח משרד האדריכלים יסקי מור סיון, אשר עיצבו את המגדלים כמתפתלים סביב עצמם בהמשך לעיצוב המעגלי של הכיכר עצמה כפרשנות מודרנית לחזיתות הבנייה הנוכחית.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  פרויקט מגדלי כיכר המדינה

  כיכר המדינה היא אחד הסמלים המוכרים ביותר של תל אביב. היא גם הכיכר הגדולה ביותר בעיר, וב-2017 אושרה תכנית רחבת היקף לפיה יוקמו בשטח זה 3 מגדלי מגורים ועוד מבנה של 10 קומות לצרכים ציבוריים שונים. שינוי פני הכיכר, ואיתה קו הרקיע של הצפון הישן והקלאסי של תל אביב, הוא הזדמנות נדל"נית שעשויה להיות משתלמת מאוד – ובמיוחד למי שירכוש נכס באחד המגדלים בני 40 הקומות בעזרת הומלנד. חברה זו מלווה את הצמיחה של תל אביב מאז 1992, כולל פרויקט מגדלי כיכר המדינה, ועושה זאת בהצלחה מרבית עבור שלל לקוחות.

  מה כדאי לדעת על מגדלי כיכר המדינה?

  • התכנון הוא של האדריכל המוביל יסקי מור סיון – שחתום על מגדלים כמו עזריאלי, אמות, אקירוב, Yoo, מגדל המטכ"ל בקריה ועוד. סיון, אחד השותפים במשרד יסקי-מור-סיון, העניק ל-3 המגדלים מראה ייחודי שמייצר אשליה כאילו הם מתפתלים סביב עצמם, כך שהחזות הצפויה להם תהיה מרהיבה.
  • שטחים ירוקים – הכיכר היא ריאה ירוקה חשובה מאוד בלב העיר העמוסה. גם לאחר הקמת המגדלים היא תישאר כזו, שכן רוב השטח יישאר ירוק ויישמר פתוח לציבור הרחב, והמתכננים אפילו מבטיחים אגם קטן בלב הכיכר.
  • קרבה לצירי תנועה מרכזיים – עוד יתרון של הפרויקט הוא הסמיכות לנתיבי איילון ולדרך נמיר. במרחק קצר נמצאת גם תחנת הרכבת ת"א סבידור מרכז, כך שגם מבחינה זו מדובר בפרויקט שמבטיח חיים עם מקסימום נוחות ואיכות.
  • מפרט עשיר – 450 הדירות ב-3 המגדלים ייהנו מעיצוב מודרני. בנוסף כולל הפרויקט מועדון דיירים שישקיף אל הפארק, מועדון ספורט ובו בריכה וכן ספא.

  מגדלי כיכר המדינה - לזהות הזדמנויות לפני כולם

  לאורך השנים היו כמה וכמה אזורים בתל אביב שהפכו, לכאורה בבת אחת, למבוקשים במיוחד. כך קרה בנווה צדק, כך בפלורנטין וגם המושבה הגרמנית ביפו היא דוגמה מצוינת להשבחה שהניבה רווח נאה למי שזיהה את ההזדמנות בזמן. גם מגדלי כיכר המדינה צפויים לספק אופציה מוצלחת של השקעה בנדל"ן וכמובן גם מקום מגורים מעולה. הליווי המקצועי של הומלנד מתבצע בשקיפות מלאה ומתוך מחויבות מוחלטת להצלחה שלכם, ובזכות הניסיון הרב שלנו תוכלו להגיע לעסקה מתגמלת במיוחד.

  פרויקט כיכר המדינה למכירה

  אחד הפרויקטים היוקרתיים ביותר בתל אביב, הוא פרויקט מגדלי כיכר המדינה הצפוי להיבנות בקרוב. בפרויקט מתוכננים להיבנות 3 מגדלי יוקרה בני 40 קומות הכוללים 450 דירות. הפרויקט יכלול פיתוח שטח משמעותי שיכלול אגם מלאכותי, שבילי אופניים, ריאות ירוקות, קיוסקים ושטחי מסחר. אם אתם מעוניינים בבית במגדל, פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  מגדלי כיכר המדינה - דירות למכירה

  אם אתם רוצים לגור במיקום המרכזי ביותר בתל אביב, מגדלי כיכר המדינה מאפשרים לכם לרכוש דירה יוקרתית במרכז תל אביב, במרחק הליכה מבתי קפה ומאזורי בילוי שונים. תוכלו כבר עכשיו לקבל את המידע החשוב ביותר על הפרויקט ולבחון דירות שונות למגורים. צרו אתנו קשר כבר עכשיו וקבלו את כל המידע על המחירים השונים של דירות בפרויקט. בשלב הראשוני יש אפשרות לקבל מחיר אטרקטיביים, עוד לפני תחילת הבנייה. 

  מגדלי כיכר המדינה למכירה

  אחד היתרונות הגדולים ביותר של הפרויקט הוא המיקום שלו. למרות שתוכלו למצוא בתל אביב מגוון דירות יוקרה, פרויקט מגדלי כיכר המדינה הולך להיות אחד מהפרויקטים המבוקשים ביותר ומושך כבר עכשיו הרבה מאוד עניין אצל משקיעים שרוצים לרכוש דירה בפרויקט. מדובר מגדל יוקרתי המאפשר לגור במרכז תל אביב ולרכוש דירה להשקעה באזור המבוקש ביותר. אפשר לראות משקיעים רבים שרוצים להשקיע בפרויקט. מעבר לכך שמדובר על דירות יוקרה, משקיעים רבים מבינים את ההזדמנות בגלל המיקום המרכזי של הפרויקט שמציע לגור בקומות הגבוהות במרכז תל אביב, מה שלא תמיד אפשרי ברוב הדירות באזור.

  מגדלי כיכר המדינה - דירות להשקעה

  אם החלטתם שאתם רוצים לרכוש דירה בפרויקט, חשוב לקבל את כל הנתונים כדי לוודא שאתם מבינים את מבנה העסקה הכולל עלויות נוספות. למרות שהשקעה בדירות בתל אביב לרוב לא מייצרת תשואה גבוהה משכירות חודשית, עדיין משקיעים רבים מבינים את הפוטנציאל של האזור ובחורים לרכוש בפרויקט דירות להשקעה. חשוב לקבל את כלל הנתונים בכדי להבין את שלבי התכנון של הפרויקט ולקבל את כל המידע המפורט לגבי דירות בפרויקט ומחירן, פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים בכדי לקבל מידע נוסף על פרויקט מגדלי כיכר המדינה.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה