מגדל LEIBER

אדיכלים: ישר אדריכלים

מגדל ליבר הינו מגורים יוקרתי בן 28 קומות בסמוך לשכונת נווה צדק הציורית. הבניין נבנה ברמת גימור גבוהה תוך הקפדה על כל פרטי הגמר והפנים. במגדל 105 דירות מגוונות: דירות 4,5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. כל דירה נהנת ממרפסת המשקיפה לנופיה המרהיבים של תל אביב.

מגדל אביב ליבר

מגדל אביב ליבר ממוקם בצומת הרחובות פינס והמסילה בסמוך לשכונת נווה צדק בתל אביב. לקוחות הפרויקט ייהנו ממיקומו האסטרטגי של המגדל במתחם נוה צדק, ומנגישות מירבית. כל זאת במרחק הליכה מאזורי תרבות, תיירות ובילוי כמו מתחם "התחנה", שדרות רוטשילד, חוף הים, מתחם נגה ביפו ועוד, השוכנים בסמוך לפרויקט.

ההיסטוריה של המתחם

מתחם ליבר שימש כמפעל הראשון בארץ לייצור שוקולד, קפה וממתקים. שני מותגים הנמכרים עד היום ע"י "עלית", שרכשה את המפעל הינם "מקופלת" ו"בזוקה" המוכרים לכולנו.

הסביבה — נוה צדק

בתחילת שנות ה- 90 החלה עירית ת"א ביישום תכניות בינוי ושימור בשכונת נוה צדק. תכניות השימור הפיחו חיים חדשים בשכונה הישנה ומהר מאוד נוה צדק הפכה לשכונה טרנדית ונחשקת המושכת אליה תושבי חוץ לצד תושבים מקומיים.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  מגדל ליבר נווה צדק

  למגרש שעליו שוכן מגדל ליבר יש היסטוריה מרתקת – במקום פעל בית חרושת לממתקים שייצר בין השאר את המקופלת ואת הבזוקה – וגם הווה מרשים בדמות 28 קומות שזכו לעיצוב מסוגנן. אין ספק שפרויקט זה מעורר עניין רב בשוק הנדל"ן התל אביבי. תכנון הפרויקט הופקד בידי משרד ישר אדריכלים שאחראי לכמה מהפרויקטים המרשימים של גורדי השחקים בתל אביב (רוטשילד 1, מגדל W בפארק צמרת ועוד), הוא חלק מהמאמץ שהחל כבר בסוף המאה הקודמת להפיח חיים בשכונה הוותיקה ובמקביל לשמור על האופי הייחודי של., כדי להוציא לפועל עסקאות נדל"ן במגדל זה מומלץ להיעזר בידע יקר הערך של הומלנד, בית לממכר נכסים עם הצלחות רבות מאז 1992.

  למה מגדל ליבר הוא ערובה לחיים עם איכות גבוהה במיוחד?

  • מראה כובש – כאמור בזכות אבנר ישר, אחד מבכירי האדריכלים בישראל, וצוות המשרד שלו.
  • נוף מרהיב – בכל אחת מהדירות מרפסת, והנוף שנשקף ממנה מחמם את הלב.
  • מיקום אסטרטגי – מרחק הליכה משדרות רוטשילד, מתחם התחנה, חוף הים וכמובן נווה צדק.
  • בריכה – וגם חדר כושר, ספא ולובי מפואר.
  • מגוון סוגי דירות – כולל דופלקסים ופנטהאוזים.
  • גימור מוקפד – ותכנון מדויק שמאפשר להפיק את המקסימום מכל דירה.

  איך להבטיח את העסקה המוצלחת ביותר במגדל ליבר?

  הומלנד, בית ממכר נכסים, הייתה אחת החברות הראשונות לזהות את הפוטנציאל העצום של נווה צדק עוד כשהייתה שכונה מוזנחת בקצה תל אביב. לאורך שנות המהפכה שהתחוללה בשכונה רבת הקסם, סייענו הן לרוכשי דירות והן למוכרים להגיע לעסקאות הטובות ביותר במחירים המבוקשים. גם כשהחלו לצוץ בנווה צדק מגדלים – ובהם מגדל ליבר – המשכנו להציע בה את השירות הטוב ביותר. הליווי הצמוד, עד להשלמתה המוצלחת של העסקה, מתבצע בשקיפות מרבית – תוך שאנחנו מקפידים על זמינות גבוהה מאוד כדי שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר לאורך התהליך. מאפיין מובהק נוסף של הומלנד הוא קשב מלא לכל רצון, מחשבה, צורך או תשוקה, כדי שבסופו של דבר נוכל להבטיח לכם, וגם לקיים, שביעות רצון מרבית.

  מגדל ליבר תל אביב

  מגדל ליבר הוא ללא ספק אחד הפרויקטים המרשימים ביותר בתל אביב. מגדל ליבר הינו מגורים יוקרתי בן 28 קומות בסמוך לשכונת נווה צדק הציורית. הבניין נבנה ברמת גימור גבוהה תוך הקפדה על כל פרטי הגמר והפנים. במגדל 105 דירות מגוונות: דירות 4,5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. כל דירה נהנית ממרפסת המשקיפה לנופיה המרהיבים של תל אביב.שכונת נווה צדק היא אחת השכונות היפות ביותר בתל אביב. היא מציעה את הקסם של העיר הישנה של תל אביב בשילוב בתי קפה וחדשנות של בנייה מתקדמת. נווה צדק מציעה לרוב מגוון גדול של דירות קטנות בבניינים נמוכים, מה שגורם למגדל ליבר המציע דירות יוקרה, להפוך לאחד הפרויקטים המבוקשים ביותר באזור. מעוניינים בדירה? פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  מגדל ליבר - דירות למכירה

  במידה ואתם רוצים לרכוש דירה בפרויקט, תוכלו לבחור מבין מגוון גדול של דירות שונות. מגדל ליבר מציע דירות יוקרה בגדלים שונים. תוכלו כבר עכשיו לקבל ייעוץ לגבי דירות בפרויקט, להבין לגבי המחירים של הדירות ובעיקר להכיר את שכונת נווה צדק, המציעה מגוון גדול של אפשרויות שונות לבילוי בשעות הלילה. מגדל ליבר מציע דירות בסטנדרט הגבוה ביותר. מגדל אביב ליבר ממוקם בצומת הרחובות פינס והמסילה בסמוך לשכונת נווה צדק בתל אביב. לקוחות הפרויקט ייהנו ממיקומו האסטרטגי של המגדל במתחם נוה צדק, ומנגישות מירבית. כל זאת במרחק הליכה מאזורי תרבות, תיירות ובילוי כמו מתחם "התחנה", שדרות רוטשילד, חוף הים, מתחם נגה ביפו ועוד, השוכנים בסמוך לפרויקט.

  מה כולל פרויקט מגדל ליבר?

  מעבר לדירות היוקרה, מגדל ליבר מציע שלל אפשרויות שונות שגורמות לדיירי הבניין לקחת חלק בפעילויות שונות כמו בריכה וחדר כושר.נווה צדק הפכה בשנים האחרונות לאחד המקומות המבוקשים ביותר בתל אביב. משקיעים רבים כבר הבינו את הקסם של האזור ורוכשים דירות באזור. לרוב הדירות של שכונת נווה צדק, הם דירות ישנות שמשקיעים בוחרים לשפץ אותם ולמכור אותם ברווח יפה. מגדל ליבר מאפשר לרכוש דירה חדשה בלי צורך של שיפוץ, מה שגורם למשקיעים רבים להשקיע בפרויקט ולרכוש דירות יוקרה. לפרטים פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה