מגדל מאייר ברוטשילד – דירות להשכרה ומכירה

מגדל מאייר ברוטשילד הוא גורד שחקים הנמצא ברחוב אלנבי פינת שדרות רוטשילד 34 בתל אביב, בסמוך למגדל U-בנק. זהו הבניין השני הגבוה בישראל המשמש למגורים בלבד, בגובה של כ-158 מטרים, אחרי מגדל נוה נוף.

המגדל תוכנן על ידי האדריכל הבינלאומי ריצ'רד מאייר והמגדל נקרא על שמו. פרט למגדל כולל הפרויקט גם שטחים מסחריים הפונים לרחובות אלנבי ויבנה, הכוללים שימור חזית של מבני המשרדים שהיו שם בעבר. בחזית הפונה לרחוב אלנבי 111 הוקם שוק אוכל מקורה, "שוק רוטשילד אלנבי", שהחליף את פסאז' תמר שפעל במקום בעבר. המגדל כולל 37 קומות שנבנו מעל מרכז מסחרי בשטח של 2,900 מטר רבוע. במרתף הבניין נבנה חניון בן שש קומות ובריכת שחייה תיבנה על גג המרכז המסחרי.

חברת ברגרואין רזידנטיאל הייתה יוזמת הפרויקט ובהמשך הצטרפה כשותפה קבוצת חג'ג'-כהן.

העבודות לבניית המגדל החלו בשנת 2008 על פי התוכנית המקורית שאישרה בניית 27 קומות. בשלב הראשון פונה המגרש בצומת הרחובות רוטשילד ואלנבי. בספטמבר 2009 נהרס בניין המשרדים הסמוך שבו היה פסאז' תמר, אך חזיתו נשמרה. במקביל נהרס גם בניין המשרדים במגרש הפונה לרחוב יבנה 38. בשנת 2010 אושר שינוי לבניית 32 קומות ו-92 דירות במגדל, ובמאי 2011 התקבל האישור להגבהת המגדל ל-158 מטרים עם 121 דירות ב-37 קומות. לקראת סוף שנת 2010 הסתיימו עבודות הדיפון והחפירה וחברת א. דורי נבחרה לקבלן הביצוע של המגדל. במחצית הראשונה של שנת 2011 הייתה עבודת בניית החניונים התת-קרקעיים בעיצומה.

באוקטובר 2011 פורסם כי במגדל נמכרה לאיש עסקים יהודי אוקראיני הדירה היקרה ביותר בישראל תמורת 200 מיליון ש"ח . הדירה הנמצאת בשלוש הקומות העליונות ושטחה כ-2,200 מטר רבוע. היא תוצאת איחוד דירת דופלקס עם הקומה שמתחתיה. בדירה מתוכננת להיבנות בריכת שחיה ומעלית פרטית בין שלוש הקומות.

בקומת הקרקע של המגדל נפתח בינואר 2017 מתחם מסעדות גדול בשם "שוק רוטשילד אלנבי." המתחם נסגר בתחילת 2018.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  מגדל מאייר דירות למכירה

  מגדל מאייר נקרא על שמו של האדריכל שתכנן אותו, ריצ'רד מאייר. גובהו 158 מ' והוא מורכב מ-37 קומות למגורים, כאשר מתחתן מרכז מסחרי בשטח 2,900 מ"ר וחניון בן 6 קומות. בניית המגדל בצומת הרחובות רוטשילד ואלנבי, במקום שבו שכן קודם לכן פסז' תמר, הושלמו ב-2014. עוד קודם לכן נמכר במגדל דופלקס שאוחד עם הקומה שמתחתיו, בשטח כולל של 1,400 מ"ר כשמתוכו מרפסות בשטח של 150 מ"ר, תמורת כ-200 מיליון ש"ח. באופן כללי עסקאות נדל"ן במגדל – מכירה או השכרה – כרוכות כמובן בסכומי כסף גבוהים, ועל כן מומלץ להתנהל בלוויית מומחים אמתיים בתחום – הומלנד בית לממכר נכסים.

  היתרונות המשמעותיים של מגדל מאייר

  • השפה העיצובית המוקפדת של ריצ'רד מאייר – האדריכל הבינלאומי המוערך שילב באופן מושלם אלומיניום, בטון וזכוכית כדי להעניק למגדל חזות שאי אפשר להתעלם ממנה. גם ההקפדה המוחלטת על כל פרט ופרט תורמת לכך שמאייר על רוטשילד, שמו הרשמי של הפרויקט, כבר מהווה אייקון תל אביבי בולט.
  • לוקיישן – צומת הרחובות אלנבי ורוטשילד מהווה את הלב הפועם של "תל אביב הלבנה", האזור שכולל גם את הסיטי של תל אביב וגם את אזורי הבילוי התוססים שלה.
  • שירותי יוקרה – לצד הבריכה שממוקמת בין המרכז המסחרי לקומות המגורים, ושכבר הפכה לסטנדרט במגדלי היוקרה, מציע מאייר על רוטשילד גם מרתף יינות, חדר סיגרים, חצר פרטית יפהפייה וכן ספא רחב ידיים עם בריכה צפה, חדרי כושר וסאונה.
  • בית חכם וידידותי לסביבה – התכנון האקלימי של המגדל מאפשר מינימום שימוש בתאורה ומיזוג אוויר. בנוסף הותקנו בו מערכות למחזור ולניצול מיטבי של מים ומערכת איסוף אשפה חדשנית ויעילה במיוחד.

  מגדל מאייר - לחיות במקום הנכון

  שפע היתרונות של מגדל מאייר הפכו אותו למבוקש מאוד בקרב מי שיכול להרשות לעצמו מגורים ברמה הגבוהה ביותר שתל אביב יכולה להציע. המומחיות הייחודית של הומלנד באה לידי ביטוי ביצירת החיבור המיטבי בין נכס לבין בני האדם שיחיו בו, ובהבטחת מימוש ההזדמנות הנדל"נית בתנאים האופטימליים. השירות שלנו קשוב, שקוף, זמין ובעיקר מחויב לחלוטין להצלחת התהליך ולהבטחת שביעות הרצון שלכם.

  מגדל מאייר בתל אביב

  אם תמיד חלמתם על דירה שתשקף את רמת החיים הגבוהה שלכם, אם אתם מעוניינים לגור בשכנות לאנשים איכותיים ולהתרווח מדי יום בדירה יוקרתית ומעוצבת, הרי שמגורים בפרויקט של מגדל מאייר הם בדיוק מה שחיפשתם. מגדל מאייר נקרא על-שם האדריכל שתכנן אותו, ריצ'רד מאייר והוא מהווה מופת ארכיטקטונית המבדלת את עצמה במארג החיים של המטרופולין התל אביבי. מגדל מאייר הוא גורד שחקים בפינת אלנבי רוטשילד המהווה דוגמה לתכנון מפואר ומדויק הכולל מבחר פתרונות דיור למגוון צרכים והוא מיועד לכל מי שלא מוכן להתפשר על איכות החיים שלו ושואף תמיד להכי טוב שיש ומעבר לו. מעוניינים בדירה במגדל? פנו אל הומלנד בית ממכר נכסים.

  מגדל מאייר - לגור בתל אביב ולהרגיש בחו"ל

  הפרויקט של מגדל מאייר מאפשר לכם להתגורר ברמת חיים גבוהה וליהנות במקביל גם מנוף תל אביבי משגע, קירבה לים ומקומות בילוי נחשבים, לא נשכח שבבניין נהנים הדיירים מכל הפינוקים המודרניים הנלווים למגורים בפרויקט יוקרתי. מגדל מאייר ממוקם קרוב לכל דרכי הגישה העיקריות של תל אביב ונמצא מרחק קצר מכל מרכזי הבילוי, המסחר והתרבות הרבים שמציעה העיר. כמו כן מגדל מאייר כולל חניון לרווחת הדיירים ובריכת שחיה מפנקת שיושבת ממש על גגו.

  מחפשים דירה בפרויקט של מגדל מאייר? פנו לתיווך מקצועי

  כדי להצליח למצוא דירה בפרויקט של מגדל מאייר, רצוי לפנות לקבלת ליווי מקצועי צמוד של חברת תיווך בעלת מוניטין. חשוב לזכור כי לא כל חברות התיווך מתמחות בעסקאות גדולות ויקרות כמו אלו שבמגדל מאייר. לכן יש חשיבות לחברת התיווך אותה בוחרים וכדאי לעבוד רק עם חברה בעלת ניסיון וזיקה תל אביבית חזקה. מנהלי תיקי הלקוחות של החברה יוכלו להתאים לכם דירה מתוך המאגר הקיים ולהבטיח את שביעות רצונכם לכל אורך התהליך. כמובן שהחברה האידיאלית היא כזו שמפגינה גם שירות ברמה גבוהה ומעניקה יחס מקצועי חם ואדיב לכלל לקוחותיה. לכן כדאי לבחור את חברת התיווך הומלנד בית ממכר נכסים.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה