מגדל רמז

מגדל רמז הוא מגדל מגורים בן 31 קומות ברחוב רמז 6 בתל אביב ובו 40 יחידות דיור.

טרם בנייתו נקנה הבניין על ידי קבוצה מאורגנת בת מספר משקיעים פרטיים, שכל אחד מהם רכש מספר קומות מ–30 קומותיו, שטח כל קומה 500 מ"ר. המגדל עוצב על ידי משרד האדריכלות "משה צור אדריכלים", וכן משרד "דו אדריכלים" כאדריכל משנה, הרכישה היא סימטרית – מי שקנה את הקומה התחתונה ביותר רכש גם את העליונה, וכך הלאה עד נקודת האמצע. עיצוב הפנים של החללים המשותפים במגדל הוא של האדריכל פיצו קדם והחברה המבצעת הייתה א. דורי. במגדל בריכה וספא.

מיקומו של המגדל נמצא בלב תל אביב ומן חלונתיו משקיף נוף לקו הרקיע של העיר. הבניין נראה כתיבה אנכית מזכוכית.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

  מגדל רמז תל אביב

  מגדל רמז שוכן בצפון הישן של תל אביב, סמוך לצומת הרחובות ארלוזורוב ורמז ובקרבת כיכר המדינה, רחוב אבן גבירול ופארק הירקון. יש בו בסך הכל 40 יחידות דיור שפרוסות ב-31 קומות, שטח קומה הוא 500 מ"ר. בניית המגדל החלה בשנת 2008, הסתיימה 4 שנים לאחר מכן ולמעשה כל הדירות נקנו מראש על-ידי קבוצת רכישה. כיום ניתן למצוא בו גם נכסים למכירה וגם דירות להשכרה, וכדי לממש את ההזדמנות הטובה ביותר עבורכם כדאי לנצל את הניסיון הרב של הומלנד, בית לממכר נכסים שחי ונושם את תל אביב ובפרט את גורדי השחקים החדשים שמעצבים את העיר ללא הפסקה.

  המאפיינים הבולטים של מגדל רמז

  • מראה מודרני להפליא – המגדל ברחוב רמז עוצב ע"י משה צור, אחד האדריכלים הבולטים בארץ ומי שחתום על מבנים מרהיבים כמו מגדל הנביאים בחיפה, מידטאון תל אביב, המגדל ברחוב ארלוזורוב 17 בתל אביב, רוטשילד 22 המונומנטלי ועוד. למגדל בן 31 הקומות העניק צור מראה של מעין תיבת זכוכית אנכית, עם גזרה צרה במיוחד, מעטפת זכוכית וגוון אפרפר מאופק ובה בעת בעל נוכחות של ממש.
  • נוף – מכל דירה נשקפת תל אביב במלוא הדרה, ובפרט מספקות הקומות הגבוהות נופים עוצרי נשימה.
  • מיקום – לוקיישן הוא תמיד מפתח משמעותי בעסקאות נדל"ן ומגדל זה שוכן במיקום מרכזי שהופך את החיים נוחים לכל מי שאוהב למצות את מה שיש לתל אביב להציע.
  • בריכה וספא – לשימוש דיירי המגדל בלבד.
  • מפרט מרשים – מערכת בית חכם, רצפת שיש מהודרת ומטבח מפואר הם רק חלק מהמפרט המרשים של הנכסים בבניין.

  דירות למכירה והשכרה במגדל רמז

  הומלנד פועלת בתל אביב בהצלחה מאז 1992, והתפתחה ביחד איתה. הניסיון הרב שהצטבר בחברה מאפשר לנו לספק שירות יעיל להפליא ומועיל מאוד לכל מי שרוצה לשכור, למכור או לקנות דירה בכל מגדל בתל אביב -ובפרט בזה שברחוב רמז. הליווי הצמוד שאנחנו מעניקים מתאפיין בקשב מלא ללקוח, שקיפות מוחלטת וזמינות גבוהה – כך שבקרוב מגדל רמז על שלל יתרונותיו יוכל להיות הבית החדש שלכם.

  מגדל רמז למכירה

  תל אביב היא עיר שלא מפסיקה להתחדש וממציאה עצמה מחדש ללא די. מבנים חדשים מחליפים מבנים ישנים וסגנונות דיור חדשים ועולים כגון דירות יוקרה ודירות פאר במגדלים גבוהים, תופסים את מקומם של בניינים מיושנים חסרי כל ייחוד או פינוק. אחת הדוגמאות למבנה כזה הוא מגדל רמז, מגדל תל אביב בעיצוב זכוכית חדשני, המכיל 31 קומות, שכל אחת מהן מתפרסת על פני 500 מ"ר. המגדל עוצב על ידי משרד האדריכלות "משה צור אדריכלים", וכן משרד "דו אדריכלים" כאדריכל משנה, הרכישה היא סימטרית – מי שקנה את הקומה התחתונה ביותר רכש גם את העליונה, וכך הלאה עד נקודת האמצע. עיצוב הפנים של החללים המשותפים במגדל הוא של האדריכל פיצו קדם והחברה המבצעת הייתה א. דורי.

  הייחודיות של מגדל רמז 

  הבידול של מגדל רמז האקסלוסיבי נובע מכך שהוא ממוקם בלב שכונת מגורים סטנדרטית בצפון תל אביב והפאר שלו מועצם כתוצאה מכך שהוא מוקף בניינים בגובה שגרתי. בנוסף, כל 40 יחידות הדיור במגדל מעוצבות בסגנון יוקרתי כולל מטבח מפואר בכל דירה, מפרט בית חכם, חלונות וויטרינות חשמליים ועוד. מגדל רמז כולל גם בריכת שחיה מקצועית וספא לשימוש הדיירים והוא משקיף על החוף הים תיכוני המרהיב של תל אביב, התורם להשלמת החוויה.

  איך אפשר למצוא דירה במתחם של מגדל רמז?

  הדירות של פרויקט מגדל רמז נרכשו עוד לפני שנבנה, על-ידי קבוצות רכישה שקנו את הקומות השונות. כיום, ניתן למצוא במגדל דירות בודדות אם בכלל למכירה והשכרה, אך מכיוון שמדובר בעסקאות בהיקף גדול מומלץ לבצע את התהליך עם ליווי של חברת תיווך מקצועית. התפקיד של חברת התיווך היא להוות גשר בין המוכרים לקונים ולהשלים את העסקה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונם המלאה של שני הצדדים. התפקיד של סוכן התיווך הוא לתרום לתחושה הזו, על ידי ניהול נכון של העסקה משלב איתור הנכס ועד למסירת החזקה והמפתחות.

  למי מתאימה דירה במתחם של מגדל רמז?

  מגורים בפרויקט של מגדל רמז מיועדים לבעלי תקציב גבוה המעוניינים ספציפית במגורים באזור אקסקלוסיבי ונחשק. פנו עוד היום אל הומלנד בית ממכר נכסים לאיתור הנכס הייחודי הבא שלכם.

  קידום אתרים עם לאוס מדיה