קבלן מבצע: אל הר הנדסה ובנין

אדריכלות שימור: אורית מילבואר-אייל

עיצוב פנים: פרי דוידוביץ אדריכלים

בשדרה הראשונה של תל אביב אשר נסללה לפני כ-100 שנים, בלב ליבו של המרכז התוסס של העיר, נבנה בניין מודרני אשר מציג שילוב יוצא דופן של ישן וחדש – של עבר,הווה ועתיד, של התחדשות אורבאנית המכבדת את הקיים.

רוטשילד 17 הינו פרויקט ייחודי המאפשר לאוהביה של העיר תל אביב למצוא בה את ביתם, במקום המעניק סגנון חיים עדכני, הנשען על העבר העשיר של העיר. הבניין ממוקם מול ביתו ההיסטורי של ראש העיר הראשון של תל אביב, מאיר דיזנגוף, ובתכנונו הושם דגש על שמירת ההיסטוריה הארכיטקטונית המאפיינת את האזור ושילובה עם מגדל אורבני חדשני. רוטשילד 17, בעיצובו ובתכנונו של משרד "ישר אדריכלים", מורכב מבניין לשימור המהווה את בסיסו, ואשר חובר כביד אמן למגדל מגורים מודרני ויוקרתי בן 21 קומות המתנוסס מעליו.

ברוטשילד 17 תמצאו לופטים יוקרתיים ודירות ייחודיות והוא כולל מתחם ספא לרווחת הדיירים. אלו יוכלו ליהנות מן המיקום המצוין בחלקו המערבי של רחוב רוטשילד, אשר מעניק שפע אפשרויות בילוי בכל שעות היממה ומסגנון חיים שאין דומה לו.

על מגרש המחבר בין הרחובות רוטשילד ואחד העם, מול בית דזינגוף ולצידם של בניינים לשימור ("בית אדלר" ו"בית לטוינסקי") בונה אקרו נדל"ן וקנדה ישראל מגדל מגורים יוקרתי – "רוטשילד 17".

בתכנון המגדל הושם דגש על שמירת ההיסטוריה הארכיטקטונית המאפיינת את האזור ושילובה עם מגדל מודרני ויוקרתי.

מגדל רוטשילד 17 ייבנה על חלקה המשתרעת על פני שטח של 2.5 דונם, יתנוסס לגובה של 21 קומות ויכלול 64 דירות בשטח של 15,000 מ"ר, הנעות בין 220-874 מ", 2000 מ"ר משרדים ו-2 בניינים לשימור: בית אדלר ובית ליטוינסקי.

העיצוב המתקדם, רמת הבנייה הגבוהה והמיקום הייחודי, הופכים את רוטשילד 17 לתכשיט נדיר לצד הנוף האורבני של תל אביב.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

    קידום אתרים עם לאוס מדיה