White City Tel Aviv

וויט סיטי – דירות יוקרה בתל-אביב

פרויקט דירות היוקרה "וויט סיטי" של חברת צמח המרמן ומשפחת ברונר מציע את הטוב שבכל העולמות: מודרני מול אותנטי, קרבה לים ולשמים, עיצוב על וסמטאות ציוריות, שוק ההון ושוק הכרמל ועוד.

במרחק הליכה מחוף הים, בצמוד לשכונת נווה צדק הציורית, נבנה בימים אלו בין הרחובות יצחק אלחנן, מוהליבר והתבור – מגדל מפואר ואקסקלוסיבי שאליו מחובר הפביליון. זהו פרויקט וויט סיטי, מבנה הפבליון בן חמש קומות של דירות ייחודיות, לופטים ופנטהאוזים, ומגדל דירות יוקרה, אשר יתנוסס לגובה של כ-40 קומות וימנה כ-160 דירות שכולן פונות לים!

דירות יוקרה בתל-אביב – מבט אל הים מכל דירה דירות המגורים בפרויקט "וויט סיטי" בנויות כחלל ענק פתוח, ללא עמודים או קורות, כדי לאפשר לכל דייר גמישות מקסימלית בתכנון החלוקה הפנימית של הדירה. קירות מסך וחלונות – מהרצפה עד התקרה, מאפשרים לדיירים ליהנות מכניסת אור טבעי ונוף ים לתוך הבית. "בפרויקט נוצרה הזדמנות תכנונית יוצאת דופן ומרגשת", אומר אדריכל הפרויקט אבנר ישר, "ששילבה בתוכה מחד – פגישה עם נוף הרחוב התל-אביבי, המציע את שכונת נווה צדק על שלל אומניה, ומאידך – פגישה עם קו השמים המסמל את המרחב הפתוח והעוצמה. הפרויקט מורכב משני חלקים ותוכנן בהתאמה לסביבה האורבנית שבה יוקם. הבניין התחתון ימוקם בתוך הרקמה העירונית וייבנה לאורך רחוב יצחק אלחנן. ממנו יצמח מגדל המגורים שיפנה אל המערב, והוא אחד המגדלים הבודדים בתל-אביב שבו כל הדירות פונות אל הים".

ג'ורג'יו ארמאני מעצב דירות יוקרה בפרויקט "וויט סיטי"

בצעד חסר תקדים מסוגו, כל הדירות בפרויקט נמכרות עם חבילת ריהוט מבית ארמאני קאזה (ARMANI/CASA). דירות הפנטהאוז יעוצבו על ידי מעצבי הבית של ג'ורג'יו ארמאני במילאנו ובישראל. "רציתי להעביר תחושה של אינטימיות ופרטיות על ידי שימוש בסגנון, בצבע, בבד ובחומרים", אומר מעצב העל האיטלקי ג'ורג'יו ארמאני. "נהניתי מהתהליך, שבו חיפשתי אחר השילוב המושלם בין אווירה אישית לאמירה בינלאומית, שבאה לידי ביטוי בקוסמופוליטיות של הבניינים". המעצב מעורב בתהליך כולו – החל מרמת בניית הקונספט, דרך תכנון פנים מוקפד של החלל, ועד להחלטה על כל פרט ורהיט בדירה. הריהוט מתאפיין בקווים קלים ואווריריים, במראה קלאסי ואלגנטי ובאלמנטים היוצרים שילוב מושלם של המזרח התיכון עם אירופה הקלאסית.

גם השטחים הציבוריים, הלובי, חדר הישיבות והלאונג' ירוהטו בפריטים מבית ARMANI/CASA. בשטחים אלה נעשה שימוש בפריטים קלאסיים ובצבעים חמים, בתוספת תאורה רכה ומאוזנת, ליצירת מראה אריסטוקרטי והידור מאופק, לצד תחושת אינטימיות וקוסמופוליטיות.

לשבת במרפסותיהן של דירות יוקרה בתל-אביב ולהרגיש בפסגת העולם

הדירות הדרומיות בפרויקט יצפו אל מפרץ יפו העתיקה ואל שכונת נווה צדק, והדירות הצפוניות יצפו אל נוף מישור החוף, אל השכונות הצפוניות של העיר ואל לב הסיטי. הנוף עוצר הנשימה הנשקף מבעד לחלונה של כל דירה בפרויקט, הוא הזדמנות חד פעמית לגור במרכז העיר ולהרגיש בפסגת העולם. מרפסות הפנטהאוזים עוצבו גם הן תוך מחשבה על האקלים הישראלי והתאמה לאורח החיים המקומי.

דירות יוקרה שמתמזגות אל תוך הנוף המקומי והמרקם העירוני

אחת התרומות הבולטות של המגדל לפיתוח הנוף ולמרקם העירוני באזור, היא הקמתה של שדרה חדשה בתל-אביב לראשונה מזה 50 שנה, שתחבר את שדרות רוטשילד עם חוף הים. במסגרת המהלך ההיסטורי, הנרקם בשיתוף פעולה מלא בין היזמים לעיריית תל-אביב, תיסלל שדרה רחבה במיוחד בסטנדרט אירופאי וברוחב של כ- 27 מ"ר, שתכלול שני נתיבי תנועה לכל כיוון, שביל לאופניים, מדרכה רחבה להולכי רגל וקולונדה. השדרה תסגור מעגל סביב תל-אביב הישנה וההיסטורית, ותאפשר רצף של תנועה מהים לנווה צדק וממגדל שלום לשד' רוטשילד.

פרויקט "וויט סיטי" הוא אחד הפרויקטים הייחודיים ויוצאי הדופן שתל-אביב ראתה, באזור המרהיב ביותר בעיר, הנהנה משילוב עוצמתי בין הים למרכזי העסקים והקניות, בין שדרת רוטשילד הקסומה והמתפתחת לבין נווה צדק ההיסטורית והאמנותית.

הומלנד לא חושבת כמו אף חברה אחרת

    קידום אתרים עם לאוס מדיה